Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Cukorbeteg vagyok és arra...

Cukorbeteg vagyok és arra gondoltam, hogy ezt magamra is tetváltatnám. Hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi? Magadra varratod, hogy "Cukorbeteg vagyok!"??? vagy mi?
2013. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Gyémántlány ***** válasza:
Hülyeség lenne, szerintem.
2013. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem, dehogy, valami kis szimbólumra gondoltam és alá vagy fölé, hogy "diabetic" és esetleg a típust is.
2013. aug. 12. 11:05
 4/15 anonim válasza:

ha látható helyre varratnád és lenne köze ahhoz hogy félsz hogy az utcán rosszul leszel és nem tudják hogy cukorbeteg vagy akkor van értelme ! mert például akkor gondolhatják azt hogy azért lettél rosszul mert nem ettél az elmúlt órában és beléd nyomnak egy inzulint.

amúgy nem sok :D de nekem ez tetszik.

2013. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha magában csak úgy ráíratod a csuklódra, hogy "Diabetic + típus" akkor az is jól néz ki szerintem. Persze kis cukorkákat is lehet fölé rakni. :)

Szerintem nem hülyeség. :)

2013. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen, igaziból ezért gondoltam rá. mert oké, a táskámban ott van a kártya, hogy cukorbeteg vagyok, de nem biztos, hogy valaki (jó szándékkal) rögtön abban fog kutakodni. a karomra gondoltam ami azért legtöbbször látható nálam
2013. aug. 12. 11:10
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
jézusom oO
2013. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem elvetendő ötlet, sőt, hasznos lehet, hogy ha bekómálsz, talán jobban segít valaki, ha meglátja rajtad a jelet.
2013. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Magamból indulok ki, szerintem hülyeség. 10+ éve űzöm az ipart 1. típusúként, egyszer sem ájultam el vagy voltam annyira közel hozzá hogy külső segítség kellett volna.


Ellenben ha te kéthetente kómába esel, a tetoválás mellett/helyett nem ártana elkezdeni foglalkozni a "betegségeddel" mert nem a kóma a legrosszabb ami ilyenkor történik, néhány végtagamputáció kegyetlenebb.

2013. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Én is cukorbeteg vagyok, de ez szerintem hülyeség. Informatív értelme, akkor lenne, ah konkrétan magadra íratnád valami látható helyre, hogy "Cukor beteg vagyok!", de az meg idiótán nézne ki, egyébként meg minek magadra tetováltatni?! Ennyi erővel minden asztmás meg allergiás is hirdesse magán?
2013. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!