Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik barátnőmmel a buszon való utazásról beszélgettünk és felmerült az idegenek mellett való ülés. Ugye ha tele van a busz és csak idegenek mellett van hely, akkor ha le akarunk ülni muszáj idegen mellé. A múltkor is leült mellém egy hölgy, ezzel nincs semmi gond. Majd 20 perc után egy megállóban majdnem a fél busz leszállt és rengeteg kettes ülés szabadult fel. Én ilyen helyzetben mindig elülök, hogy nekem is és a mellettem lévőnek is kényelmesebb legyen, és általában másoknál is ezt tapasztalom, ez a hölgy viszont nem ült el és én ezt furcsállottam. Velem volt már olyan, hogy az ablaknál ültem, mellettem egy idegen és amikor kiürült a busz, "kikéretőztem" mert ő nem mozdult, és átültem egy kettes helyre. A barátnőm szerint ez bunkóság volt. De ha egyszer így kényelmesebb mindenkinek? Ti mit gondoltok?

2016. ápr. 15. 19:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egyszer egy beképzelt osztálytársamnak mutattam " gyere itt mellettem van hely" és erre odamegy egy csöveshez és megkérdezi, hogy szabad-e a hely mellette. Na ez a bunkóság.
2016. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21 -es, nem, az inkább gusztustalanságxddd

Ki ülne szívesen egy csöves mellé? Ki tudja milyen betegségeo vannak/hol járt-kelt ezelőtt..

2016. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Az az osztálytársad pedig remélem jól szórakozott az úton. ;)
2016. ápr. 28. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!