Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek van igaza?

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Fiatal, csinos sógornőm van, aki igazán jól öltözködik. 25 éves, még nincs gyerekük. Délután elmentünk anyukámat felköszönteni délután. Úgy 4 körül ők is beállítottak öcsémmel. A 8 éves lányom eléállt és azt mondta neki: fúj de ronda az inged! Már épp rá akartam szólni, mire sógornőm elmosolyodott és irtózat flegmán azt mondta a lányomnak: kisanyám, irtó rossz ízlésed van! Erre kislányom elsírta magát, mindenki őt vigasztalta, kivéve sógornőmet. Én olyan mérges lettem rá, hogy kiosztottam őt. Erre ő azt mondja, bocs hogy nem hagyom hogy egy nyolc éves beszólogasson. Hiába van diplomája, ha nem bírja felfogni, hogy a gyerekekkel máshogy kell bánni. Ő még őszinte, megmondja mit gondol.

#család #sógornő #nemahúsoscsontosvagyok
2016. febr. 16. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Jó ez a kamukérdés, csak fiatalabb gyereket kellett volna kitalálnod. Nyolcévesen már szorul beléjük némi kultúra és empátia, 4-5 évesen ilyen kis "gyerekszáj-sértegetősek". Nem baj, azért legalább újszerű, itt a sok sablonos kamu közt, ügyes vagy.
2016. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
A sógornődnek van igaza szerintem, neveld meg jobban azt a taknyos kölyköt. El van kényeztetve, gőze sincs róla, hol a helye. Rettenetesen ciki a viselkedése, én szégyellném magam a helyedben. Kettőtök közül szerintem te nem tudod, hogy kell egy gyerekkel bánni. Nem őszinteségből, hanem pimaszságból szólt be a kis pisis, és megkapta, amit érdemel, emberére talált. Jót tenne neki, ha te sem kapatnád el, hanem te is visszaszólnál neki, ha bunkó, mert sosem tudja meg, hol a helye a világban.
2016. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem igaza volt.

Jó tanulópénz volt a lányodnak, és egy kis sírásba még senki sem halt bele.

(Valakinek rá kell szólni, ha már te nem teszed meg.)

2016. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
A sogórnődnek volt igaza.Te nevelted rosszul a büdös kölköt.
2016. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
+1, hogy a sógornőnek volt igaza.
2016. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Keress kérdéseket hasonló témákban: család, sógornő, nemahúsoscsontosvagyok"


A kérdező nem a húsoscsontos. (?)

Hát oké...

2016. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
+1!
2016. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem kellett volna kiosztani a sógornőt. Nem ő tehet a gyerek stílusáról. A gyerek a szüleit másolja mindig.:))
2016. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Amit írtam volna, azt a 2. válaszoló már leírta (kivéve a gyereket még külön sértő megnevezéseket, elvégre arról nem a gyerek tehet, hogy nincs megnevelve, hanem az anyja és az apja). Szóval kérdező, a sógornődnek van igaza. De ne aggódj, mindjárt jön egy pár elvetemült "liberális" ősanya, és megvigasztal. ;)
2016. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Fiatal, csinos sógornőm van, aki igazán jól öltözködik."-ennek ellenére mégis őt osztod ki, amikor a gyereked beszól neki??

Nem egyszerű felnevelni egy gyereket, de a lányod viselkedése akkor is illetlen volt. Valószínűleg eléggé hisztis is. Ahelyett, hogy a sógornődet kiosztottad, talán a lányodnak kellett volna elmagyarázni, hogy ilyen megjegyzéseket nem teszünk másokra, mert NEM ILLIK (nekem ezt ugyan már sokkal kisebb koromban elmagyarázták a szüleim)!!!

2016. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!