Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Igaza van keresztanyámnak,...

Igaza van keresztanyámnak, hogy a hátam mögött panaszkodik?

Figyelt kérdés
Keresztanyám küldött nekem ajándékot karácsonyra. Amikor megkaptam, rögtön felhívtam,2-szer próbáltam nem értem el. Másnap megpróbáltam megint, semmi. Utána suliba kellett menni, rengeteg a tanulni valóm és egyszerűen elfelejtettem. Anyukám is próbálta hívni, nem érte el. Erre tegnap tudtam meg, hogy nagynénimnek panaszkodott, hogy én meg sem köszöntem az ajándékot.Szerintetek igaza van?
2014. jan. 29. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mobilon hívtad, látszott a számod, ahol vissza tudott volna hívni? Ha igen, akkor nincs igaza. Mert akkor te megpróbáltad, de nem tudtad elérni.
2014. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyet értek...


Igaz ha nem éri el az ember és nagyin akar valamit dob egy sms-t..

De ebben az esetben a keresztanyádra lehet panasz, (ha mobilon hívtad és kiírta a számod) hogy latta,mhgy többször is kerested, és nem hívtt vissza amikor neki alkalmas volt..

Ebben az esetben ne vedd magadra,akitől visszajön,annakiy meg lehet modnani, h x-szer hívtad nem vette fel..

Te meg emgsertődhetnel, hogy soha enm aar veled beszélni..


Húh de nem szeretem amikor a vihart kavarnak a biliben, vagy ott is keresika. Konfliktust ahol nincs... Egyébként az én keresztanyám is iyen,,,

2014. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,az a baj nem tudom hogy ez mobil szám-e ( nem Magyarországi),de ez olyan idegesítő és kicsinyes.
2014. jan. 29. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Üzenetrögzitő?
2014. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!