Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi játszódhat le egy ilyen nő...

Mi játszódhat le egy ilyen nő fejében?

Figyelt kérdés
45év körüli, szült 3 gyereket. Férje öngyilkos lett, második férje szintén. Albérletben lakott a 3 gyerekével, majd mikor a legkisebbik betöltötte a 18-at, akkor otthagyta őket az elbérletben és összejött egy huszonéves romagyerekkel és teherbe is esett megint. Én az ilyen embereket eltörölném a földről.
2016. jan. 30. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ennél durvábbak is. Ne foglalkozz vele. Foglalkozz a saját életeddel.
2016. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig ez a legdurvább amivel találkoztam. Csak sajnálom a gyerekeket.
2016. jan. 30. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én sajnos ennél sok durvább helyzettel találkoztam már.
2016. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, mi játszódik le a fejében!?

Hogy nem normális, az biztos.

2016. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdés költői. Remélem leesett :)))
2016. jan. 30. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus kapuzárási pánik. Nem azért, de férfiak milliószámra csinálják, betöltik az ötvenet, otthagyják a családot, lelépnek egy fiatalabb nővel. Kevés ötvenes maradna, ha mindenkit eltörölnél a föld színéről, aki így viselkedik... vagy csak a nőknek nem szabad?
2016. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerek egy családot, 50 körüli házaspár 2 örökbe fogadott nagyon elfajzott gyerek főleg nevelés miatt...

A nő teljesen normálisan néz ki, irodában dolgozik szép kocsival jár, de a férje alkoholista. Összejött egy 30 körüli cigány kocsmatöltelékkel, úgy hogy még mindig egy háztartásban él a gyerekekkel még a férjel. Az öreg meg prostikat hord haza és a 10en éves gyereket is befizette már...filléres prostikra kell gondolni, akiknek foga se sok :D közben a szomszéd szobában meg ott tolja az anyját az a cigány fickó és ezt a gyerek meg az öreg is meséli mindenkinek ott a környéken, családi idill nem? :D

2016. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!