Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Marilyn Mansonról nő vélemény?

Marilyn Mansonról nő vélemény?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ijesztő és csúnya ,mint egy horrorfilm szereplője.
2015. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon csúnya.
2015. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oke. Amúgy vocs hovy nő helyett nőt írtam. Most jőjön az én véleményem: Nagyon nagy rajongója vagyok, legnagyobb példaképem, és egyáltalán nem csúnya, egyszerűen ilyen a stílusa.
2015. okt. 24. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Van valahol róla egyszerű smink szemfestés rúzs stb nélküli normál kép? Mert akkor talán el lehetne dönteni.Mert amit mutat az se nem férfias se nem vonzó.
2015. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az a gáz, hogy másodjára se sikerült javítani magad.

Nem nőt kellett volna írnod, hanem "női"-t.

Vocs-hovy-t még megértem, gyorsan írtál de a jőjön ráébresztett, hogy te lehet tényleg ennyire szarul írsz.

Az, hogy a rajongója vagy számodra megszépíti az embert. Nem tudod ésszerűen nézni.

Amúgy ne a sminkes arcot nézd, mert az mindent eltakar. Nézz róla smink nélküli képeket, rájössz az igazságra.

Nem valami nagy szám pasi..

2015. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1. A telefonom mindig félre írja, a billentyűzet ilyen bocsánat. Másrészt láttam már smink nélkül is, tök normális ember, egyszerűen van stílusa l, én szeretem, mindenkinek más a véleménye.
2015. okt. 24. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Épp ezaz, hogy csak a pozitív véleményeket fogadod el, jézusom. Biztos valami 13 éves ostoba kislány lehetsz, aki most éli ki a rajongási korszakát, majd kinövöd.
2015. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem se csùnya sőt..odàig vagyok èrte.nekem pèldaèrtèkű amit csinàl..pèldakèpem.A hangja az valami fenomenàlis, a zenèje meg mèg jobb..
2016. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!