Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Marilyn...

Mi a véleményetek Marilyn Mansonról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretem a zenéjét, de az kétségtelen, hogy nagyon okos ember, és tudatosan építette fel az imidzsét/karrierjét.
2009. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Én birom a tagot, meg a zenéjét is :)

22/L

2009. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

Szeretem a hasonló stílusú zenéket,de Manson már túlságosan "divatember" lett. Szerintem a sablon Manson-Slipknot-Tcs (mondhatnám hogy martensbakancs-málhazsák-bandáspóló) rockerek semmivel sem különbek a divatcicáknál.

15/L

2009. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
nekem nagyon szimpatikus, és a zenéjét is szeretem.
2009. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem 7 éve a kedvenc énekesem,lehet meglepő,de nem vagyok sem rocker,sem divatcica...csak egy egyszerű vidéki lány:P
2009. szept. 13. 21:59
 6/20 A kérdező kommentje:
Indokolnád,h mitől is lett "divatember"?19/L
2009. szept. 13. 22:06
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

Szeretem a hasonló stílusú zenéket,de Manson már túlságosan "divatember" lett. Szerintem a sablon Manson-Slipknot-Tcs (mondhatnám hogy martensbakancs-málhazsák-bandáspóló) rockerek semmivel sem különbek a divatcicáknál.



^^

mi az hogy divat ember lett? és az mi hogy a rockerek semmivel sem különbek a divatcicáknál? tudod Te egyáltalán hogy miről beszélsz?:O

Nézz már rá egy divatmajomra meg egy vérbeli rockerra...

Ráadásul Manson nem divatember, igenis jó számai vannak, és imádom.



-egy Mansonista lány-

2009. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

A mindenki által leszavazott antimansonos vagyok.


Kedves Mansonista!

Nem látok különbséget aközött hogy a 12 éves "de-nagyon-kemény-leszek-én-most" kisleányka bevásárol a Ciánkáliban bakancsból,szegecses karkötőből és bandáspólóból vagy a 12 éves "de-b@szott-jól-fogok-én-kinézni-kár-hogy-agyam-nincs" plázacicanövendék anyut kifosztja hogy Gucci napszemüvege meg Converse táskája legyen.


A legtöbb "mai rocker" ugyanúgy mainstream és közhelyes mint azok akiket lenéznek hogy őkigennaőkplázacicákfujjfujjrohadjonlealábuk. A gótokról meg már ne is beszéljünk,azt hiszik magukról hogy hű de egyediek,közben szinte mind egy sémát követ: bakancs,szoknya,fűző,keresztek,csipke,fekete ipari mennyiségben.


Ennek ellenére tisztelem és kedvelem azokat a gótokat/rockereket/punkokat/alterosokat/industrialosokat/cyber gótokat akik úgy tudják a stílust képviselni hogy nem csak a duma marad meg abból hogy ők eredetiek hanem tényleg új dolgokat találnak ki.

2009. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Manson egy egyéniség, egy jelenség. Rettentő szimpatikus ember. Olvastam a könyvét is és nagyon bejön az írás módja, a gondolkozása, az hogy mit miért tesz és tett. A zenéjét is imádom. Kifejezetten tetszik ahogy az emberekről vélekedik. A vallásának is megvan az oka. És egyébként ő egy művelt ember és jól néz ki ;) Tisztelem és becsülöm azért amit tesz.
2009. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyetértek 23:21:D
2009. okt. 30. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!