Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Marilyn...

Mi a véleményetek Marilyn Mansonról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 20:12
1 2
 11/20 anonim válasza:

Ritka szimpi koma, csak már nagyon...

lehetne a régi...

clash póló, lógó fülcimpa, bágyadt tekintet(csak a drog nem kell...)

Más lett.

Alá kell írni.

Tanult. Már nem elvetemült. Egyre átlagosabb.De ez nem baj.

Viszont nekem a harmincas Manson kell!:D

2010. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A számai nagyon jók!

Ami megfogott:

Tainted Love (na meg a klipje)


The love song, The fight song,Born again és a This is a New Shit ami még tetszik!

2010. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Én már elég régóta foglalkozom Marilyn Mansonnal.Van benne igazság hogy "divatember" lett.Egyes dolgokat már tényleg csak divatból csinál.De én felnézek rá vmilyen szinten mert ő az mer lenni aki.Nem kellett neki a hagyományos amerikai élet.Suli,ház,autó,feleség,munkahely.Ő nem akarja ezeket a "normális" dolgokat.Önpusztító életet él,és nem érdekli az emberek véleménye.
2010. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
imádom Mansont is és a zenéjét is
2010. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ÉN imádom.Felülmúlhatatlan a csávó:) és a zenéje is:) tiszta állat a pali
2010. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már régóta a kedvencem, intelligensnek és tehetségesnek tartom. Szeretem a zenéit és őt magát is, jól is néz ki, nekem nagyon bejön.
2010. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
imádni való állat :D
2010. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

20:24


slipknot póló? te hülyevagy? megnézném mit csinálna egy divatmajon egy IGAZI slipknot koncerten. lehet hogy az all hope os gone meg a vol3 egy kalap sz...r de az első cd és az iowa a legeslegjobb cd-k közé tartozik. nehogy azt mondjad már hogy a 'get this or die' meg az eyeless meg surfacing meg people equal shit pózer! ismered te egyáltalán őket? és ha nem all hope is gone pólóba van valaki hanem olyanba mint amilyen az első album borítója, arrol gondolhatod h azt szereti. és tankcsapda is. lehet hogy az új cd-k hallgathatatlanok, de a régiek nagyonjók.

2010. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem Marilyn Manson zenéjét és a festményeit is. Nem hinném,hogy divatember lenne,mert amiket ő hord manapság nem divat (nálam az a "divat",hogyha majdnem szinte mindenki az utcán ugyanabban van,amit nagyon utálok). Amúgy meg ha az öltözködését közelebbről megnézzük,akkor talán nem is baj,hogy egy kicsit különc,mert megjegyezzük. És jó számai vannak,nem csak olyan üvöltözős. :)

14/L

2010. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
véleményem mansonról?az nagyin összetett.egyszerre taszít és vonz,borzongok tőle jó és rossz értelemben egyaránt.ő olyan nekem mint egy horror film,ugyanazért nézem és hallgatom őt is:azért a hidegrázásos érzésért a gerincemen :D
2013. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!