Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bánod hogy lemaradtál Marilyn...

Bánod hogy lemaradtál Marilyn Mansonról?

Figyelt kérdés

Mert ha igen, bánhatod is!!! :)

http://www.youtube.com/watch?v=BKsJ2RrDDEM


2009. júl. 6. 19:19
1 2
 1/12 Thurston ***** válasza:
75%

Úristen, te komolyan azt hiszed, hogy ez egy jó volt?


A hangzás egy massza volt, látvány/hangulat nulla. Próbáltak poénos dolgokat beletenni, de az sem sikerült. Ami pedig az egészet leginkább elkúrta, az maga Manson volt. Csak össze-vissza sikítozott. Egyetlen normális, odaillő hangot sem tudott kipréselni a torkán.


Ez max annak tetszhetett, aki még életében nem volt koncerten, de az meg valószínüleg ennek hatására soha többé nem is megy...

2009. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thurston ***** válasza:

*koncert


Az első mondatba.

2009. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

csak nem szeretnéd, h többen nézzék a videód? :)

amúgy ez valakinek tényleg megért 7-8 ezret? mókás. volton voltak jobb koncertek.

2009. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igenis meg nemis.

Szóval szerintem az utolsó 2 albuma eléggé csalódást keltő volt, az utolsón még találtam azért olyat ami tetszett.

Pl. ez: http://www.youtube.com/watch?v=64q2AS85DMg

Legalábbis az ALBUMON ugyanis élőben borzasztó, mintha hámoznák a golyóit egy tompa késsel. A setlist szerintem eléggé ratyi volt, mert rengetegen gondolják úgy, hogy az új albumai szarok, de ők mégis főleg arról játszották a számaikat. Igazából én nem számítok hatalmas Manson fannak, de megértem a fanatikus rajongókat, szerintem őket nem zavarja, hogyha Manson részegen és öregen tántorog a színpadon, ők azt is megnéznék, hogy Manson és Twiggy 3 órán sakkozik szotyizás közben aztán elmesélnék, hogy mekkora jó volt a koncert. Szóval amit akarok mondani, hogy könnyen lehet, hogy ha kint lettem volna nekem is egy élmény lett volna egyáltalán látni azt az embert a saját szemeimmel.

2009. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen! Nagyon=((( Csak nem úgy alakult h mehessek:(((

Am jók a vidik. Sokan mondták, hogy volt már MM-nek jobb koncertje is, de abból amit láttam, szerintem egész jó.

(Mintha kicsit meghízott volna...:D)

2009. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát terveztem hogy kimegyek, de mostmár örülök hogy nem költöttem erre. Régen még jók voltak, most meg nézem a videókat, haverok is csináltak, hát ez rettenetes volt.
2009. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
olvastam, hogy ez volt minden idők legrosszabb koncertje a VOLT-on. szóval nem bánom.
2009. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szeretem különösebben. Depeche Moden ott voltam, azt bántam volna, ha kimarad.
2009. júl. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát na, gondoltam kicsit túráztatom a videómat :) lebuktam :)

Amúgy azért volt ennyire visszafogott a koncert és Manson is, mert fesztiválon korlátozva vannak a lehetőségek, egy privát koncerten többmindent tudnak csinálni. Amugy szerintem jó volt. De tény hogy Manson már nem mai csirke :)

2009. júl. 7. 09:09
 10/12 anonim ***** válasza:
A Depeche Mode se mai csirke, mégis tökéletes volt a koncert :P
2009. júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!