Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van/volt már olyan karakter...

Van/volt már olyan karakter akinek a halálát "meggyászoltad"?

Figyelt kérdés

Persze,nem úgy értem mint egy tényleg élő emberét,de aki azért ha eszedbe jutott/jut elszomorodtál és kicsit azért "fájt"úgymond(de itt is értendő,persze nem annyira mint egy élő emberé)?

Lehet van aki szerint ciki,nekem volt/van.



2015. okt. 16. 15:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%

Hobbit 3, Kili halála. Sírtam a moziban :(


22N

2015. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%

Mike szerintem is felesleges ls rossz volt.

A többit meg hiába mondanám, de volt. De azt már látom más szögből, és elfogadom úgy, de, csalódtam a sorozatban, utolsó résznél akkor.

2015. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
Volt. Egy éve láttam a gurren lagannt. Azóta képes teljesen lekötni a gondolataimat. Kamina nagyon keveset szerepelt a sorozat hosszát tekintve, mégis olyan hatással volt a karakterekre és rám is hogy mikor eszembe jut a halála elszomorodom, de közben boldog is vagyok mert ő se bánta. Nagyon jó a gurren lagann. Olyan témákat boncol titokban amit nagyon kevés mű. Nagyon ajánlom :)
2015. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hm,érdekesnek hangzik utolsó,majd lehet megnézem. :)

Ugyan én nem moziban láttam,de én is. :(

Kili az egyik ilyen karakter nálam,ebből a filmből még Thorin is,de néhányan más filmekből is.

2015. okt. 16. 17:47
 15/22 A kérdező kommentje:
A Kili-s értelemszerűen a 11-esnek ment.
2015. okt. 16. 17:47
 16/22 anonim ***** válasza:
55%

Igen

TheVR Until Dawn :Chris

:( :( :(

2015. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

Én a Naruto nézése közben nagzon sokat picsogtam... :'D

Pl. Jiraiya, Itachi, Minato és Kushina, a Harmadik, Asuma, Sasori, Chiyo nagyi, Neji, és igazából az összes többi haláleset... háborúkban, meg az Uchihák....

2015. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Jobban meggyászoltam Carson halálát (Csillagkapu Atlantisz), mint a saját nagymamámét
2015. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Az utolsó nem tudom miért lett lepontozva,tény,hogy így,háttérinformációk nélkül hát rosszul hangzik,de lehet hogy a nagymamájával nem volt közeli viszonyban,vagy kb semmilyenben...

2015. okt. 16. 20:02
 20/22 anonim ***** válasza:
55%

Ha esetleg valakit érdekel a háttér-információ, hogy miért írtam azt amit írtam:


Szüleim elváltak 8 éves koromban, kénytelenek voltunk anyukámmal a nagyihoz költözni. Rendes ember volt, az alkoholizmusa előtt(kb 6 éves koromig). kb 10 éves voltam, mikor úgy elesett, hogy rákot kapott(nem tudom már hogy függ össze a kettő, de ezt mondta a doki). 11 évesen azzal telt a nyaram, hogy majd minden nap őt kísértem kórházba, reggeltől délutánig ott voltunk, képzelhetitek mennyire élvezte ezt egy 11 éves, de a legrosszabb az volt, hogy mikor hazamértünk megitta a liter kannás borát, és összeszarta a lakást. Szó szerint, hetente kb 4x fel kellett mosni az egész lakást hipóval, mert a szobájában elkezdte(hót részegen nem bírta visszatartani), és mire kiért a wc-re folyamatosan jött belőle. Ezt kb 1 évig kellett elviselnem.

Majd szerencsére sikerült bejuttatni hospice-ba, ahol meghalt.


Ez az egész elég volt, hogy egy 8-12 éves gyerek örökre megutálja a nagymamáját, minden nyugdíjast, alkoholistát, de még az alkoholt is. Odavágta a szociális életem, mert az ilyen korban kezd kialakulni, de hogy viszed fel a haverokat hozzátok, ha jó eséllyel arra mész haza, hogy van egy szarcsík a házban. Bulizni nem jártam el, mert nem tudtam alkoholt inni, nehogy olyan legyek mint ő

2015. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!