Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van/volt már olyan karakter...

Van/volt már olyan karakter akinek a halálát "meggyászoltad"?

Figyelt kérdés

Persze,nem úgy értem mint egy tényleg élő emberét,de aki azért ha eszedbe jutott/jut elszomorodtál és kicsit azért "fájt"úgymond(de itt is értendő,persze nem annyira mint egy élő emberé)?

Lehet van aki szerint ciki,nekem volt/van.



2015. okt. 16. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

Ha kitalált személyekre érted akkor igen..Egy RPG játékban volt egy karakter, aki meghalhatott a történetben, tehát nem játszhattad tovább (attól függ hogy kezdted el), és amikor meghalt kicsit rosszul esett. Egyik legszimpatikusabb karakter volt, erre 10 perc játék után összetöri egy ogre..


Trónok harcában és Akame-ban is van pár karaktert akit bírtam, és nem volt túl jó amikor meghalt.

2015. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%

Harry Potter-Sirius Black

Született feleségek - Mike

Breaking Bad-Gus Fring


hirtelen ezek jutottak eszembe, akiknek a halála tényleg rosszul érintett, esetleg sirtam is rajta.. meg a Vissza hozzád című fimben a főszereplő férfié.

szerintem természetes, főleg sorozatoknal, hogy kicsit azonosulunk a karakterekkel, és bele éljük magunkat a helyzetbe.

2015. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem meggyászoltam, hanem megsirattam. Még ovis koromban volt egy film, amiben meghalt a kutya... Nah a kutyust. :)
2015. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
ja Magdi anyus halála nagyon szíven ütőt
2015. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem volt. De mivel itt élő ember játszik, igen, volt egy kutyám, ami meghalt.
2015. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Én a Modern Warfare halottain voltam egy kicsit lelombozva. Meg nem "gyászoltam" egyiket se, de akkor is szomi volt a haláluk :(


Sirius Blackhez csatlakoznék én is.

John Coffey a halálsoronból, az tényleg szomorú volt.

Artyom nevelőapja a Metro 2033-ból.

Finnick az Éhezők viadala 3-ból.

Leah a Diablo 3-ból

Nancy a Twist Olivérből

Cora az Utolsó Mohikánból

A tábornok feleségének halála a Katonafelségekben

Dr. Beckett halála a Csillagkapu Atlantiszban

A fater halála a Fallout 3-ban


Kb ennyi jutott eszembe.

2015. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én mindig a szép kocsimat szokom gyászolni, ha valamelyik rögös bu** neki megy. Persze a játékban.
2015. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) persze pl ennek az autósnak nem sok értelme volt(bocsi)mert karakterekre gondoltam,nem tárgyakra...
2015. okt. 16. 16:06
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Darren Shan vámpíros sorozatában Mr. Crepsley halála. Na attól rendesen kikészültem.
2015. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Firedoom ***** válasza:
55%
Code Geass: Leuleuch
2015. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!