Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy szokott le a cigiről?

Ki hogy szokott le a cigiről?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 05:01
1 2
 11/15 anonim válasza:

Több embert is ismerek akik leszoktak.

A közös bennük az, hogy az orvos megijesztette őket. Az egyiknek a hasában valami ér volt kritikus helyzetben és műteni is kellett - fél évig lábadozott, a másiknak a tüdejével volt komoly baj, stb.

Mindegyik brutál erős dohányos volt.


Ha teheted inkább ne szokj rá, ha úgy érzed laza vagy és még nincs elég bajod, hidd el, később kva sok lesz.

2015. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mióta dolgozok azota dohányzok ...

Màr 7 éve... ugy érzem itt az idő le tenni . Jelenleg 23vagyok

Vasárnap állok neki az első kávé mellé elszívom az utolsó cigim .

Utána csak mentolos rágó cigi helyett

2015. okt. 10. 14:30
 13/15 anonim válasza:

Hajrá!

Én három napja nem gyújtottam rá, kb. ugyan ilyen, ez volt az utolsó szál hozzáállással. Eddig megy.

Kitartás!

2015. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi ! :) neked is ! :)
2015. okt. 10. 15:42
 15/15 anonim ***** válasza:
rövid dohányos életeme ugy fejzetmebe,hogy:december 29.után nem vettem többé cigit.úgy kattogtam mint egy rossz mozdony de a nyári szünetben majdanem megőrültem mikor a fogast vártuk és vártuk és nem jött,a végállomáson meg nem volt szabad bringázni...
2015. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!