Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt valaki, aki ezen a...

Van itt valaki, aki ezen a héten szokott le a cigiről?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok, hogy bírjátok? Én eléggé szenvedek most, szerdán szoktam le...

2013. aug. 9. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Még nem szoktál le, még csak letetted. Leszokásról akkor beszélhetünk majd, ha már nem keringenek folyton a cigi körül a gondolataid, nem lesz már meg benned a remegő vágy... Nekem az első két hét volt amúgy a legnehezebb, utána fokozatosan jobb volt, majd a 3. hónapnál kezdtem megint a cigin kattogni a nap 24 órájában.

De van, hogy hónapok múltán is eszembe jut váratlanul, hogy de jó lenne...

Az hogy ezt ki hogy éli meg teljesen egyén függő. Én sajnos szeretek dohányozni. Szeretem a dohányzás "szertartását" és mivel ez eszembe szokott jutni elég nehéz a megtartóztatás.

2013. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És mennyi az az idő, amitől azt mondod, hogy nem foglalkoztat minden nap a dohányzás gondolata?
2013. aug. 9. 19:53
 3/12 A kérdező kommentje:
Vagy akkor nincs ilyen? Mert nekem jelenleg ebből áll a napom..
2013. aug. 9. 19:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj lefogod tudni tenni, sok sikert, mindenki szurkol neked:) Hányéve dohányoztál? Amúgy hányéves vagy? Milyet szívtál és naponta mennyit? Bocs a kérdésekért
2013. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)Olyan 18 éves korom óta cigizek. Most 26 éves vagyok, napi kb 15 szálat szívtam rendszeresen.
2013. aug. 9. 20:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Az nem semmi, grat az elhatározáshoz. Milyet szívtál?
2013. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szürke westet szívtam, te??
2013. aug. 9. 20:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Ritkán narancs pallmall F/29
2013. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szerdán szívtam el az utolsót, egész jól bírom most, néha vannak szar percek.
2013. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sativus ***** válasza:
kedden tettem le a cigit azóta megpróbálok mással foglalkozni kondiba,strandra járok többet vagyok barátnőmmel stb de azért este nagyon szar cigivel álmodok 2 napja
2013. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!