Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt valaki, aki ezen a...

Van itt valaki, aki ezen a héten szokott le a cigiről?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok, hogy bírjátok? Én eléggé szenvedek most, szerdán szoktam le...

2013. aug. 9. 19:38
1 2
 11/12 p.mike válasza:

Sziasztok. Én hétfőn este melóban tettem le a cigit, azóta sem szívom. 30 éves vagyok, és 15 éves korom óta szívtam napi 1 dobozzal, persze néha többel is.

Ismerős amit írtok, de ezt mind csak ti idézitek elő. Nem azt mondom, az első nap nekem is kellemetlen volt kicsit, de aztán rátaláltam egy könyvre ami világszinten nagy sikert aratott, és arat a mai napig is, és rájöttem, hogy az eddigi próbálkozásom ( egyszer már letettem komoly 6 hapra... ) miért nem sikerült. Mert az a módszer egy akaraton alapuló valami volt, mint ahogy legtöbben próbáltunk is leszokni, DE nem ez a lényege. Olvassátok el ezt a könyvet, nekem eszembe nem jutott volna hogy ilysemi eszembe jusson, értem ezt : így hozzáálni a dohányzás kérdéséhez és leszokásához mint ez a pali aki írta ezt a könyvet ( aki aztán sajnos meghalt tüdőrákban napi 100 cigi által, persze még azért a leszokása után élt egy jópár évet ) és egy a lényeg, én azóta nem úgí gondolok a cigire mint előtte, pedig elég keményen láncdohányos voltam. Ma már szánalmasnak és undorítónak találom az egészet, de olvassátok csak el. Semmi bűvésztrükk, semmi nikotintapasz meg ilyen hülyeségek, csak TE. És menni fog könnyedén!! :) A könyv : Allen Carr : Végre nem dohányzom.

[link]

Jut eszembe, a mai napig súlyos pénzeket fizetnek ki azok, akik ezen módszeren alapuló elvonókúrákra beülnek. az esetek 85%-ban hasznos. Nem véletlen.


Sok sikert ;)

2013. aug. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is Allan Carr módszerét használtam a leszokáshoz és beszarás, de működik!! Többször figyelmesen elolvastam a könyvet és minden úgy történt, ahogy leírta. Szemlélet váltásra van szükség elsősorban. Én a 4. napon már nem a nap 24 órájában gondoltam a rágyújtásra és a 20. napon valami kellemes megnyugvás jött és ez azóta is tart :) Úgyhogy hajrá a legnehezebb lépést már meglépted : elszívtad az utolsó cigarettát!
2013. aug. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!