Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki? miért csinálja ezt?...

Valaki? miért csinálja ezt? Beteg?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny típus vagyok,ezt a barátom is észre vette.Neki fenék fétise van,és sok lány csomagtartóját nézi,ami normális mert fiú,ki ne nézne oda egy szép fenékre.na de az anyukája fenekét is nézi párszor,erre nem tudok mit lépni,és amikor szólok neki hogy ne nézze már mások fenekét akkor meg ő van kiakadva.

2015. szept. 30. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond, hogy megnézi mások fenekét. Én is megnézek egy-egy csinos lányt, pedig nő vagyok, és nem vonzódom hozzájuk, egyszerűen csak mutatósak, feltűnőek.

Az gáz, hogy az anyja fenekét nézi!!

2015. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Itt mindenki fogyatekos ??? Vagy csak nem olvastatok vegig? A kerdezo is tudja h mas lanyok feneket megnezni nem bun, de az anyjaet????? A pasid eleg beteg, ha valoban az anyja segget (is) nezegeti. Masreszt meg ez a "huseget fogadtam, nem vaksagot" mondat hajtogatasa eleg gaz. Igaz egyebkent tartalmilag, de a folytonos kijelentgetese gaz.
2015. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bonyolult kérdés, éppen ugyanúgy lehet beteges mint normális. Sokmindentől függ. Egy ideig normális is lehet, hogy valaki hasonló vonzalmat érez ellenkező nemű szülője iránt. (Volt már ilyen a világtörténelemben, igaz gyilkossággal végződött.) Ez a fokozatos szexuális fejlődés során később során elmúlik. Hány éves a barátod, mióta vagytok együtt, megfelelőnek érzed közöttetek a szexuális kapcsolatot? Egyébiránt Neked Szép feneked van? :-)
2015. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok,és edzek a fenekemre,szerintem elég kerek,eddig mindenki azt mondta hogy szép. :) Szinte mindennap szexelünk,ez is az egyik hogy ha 1 napot kihagynánk,ki lenne akadva,és kissé idegesítő,ugyanis nem hiszem hogy ne lehetne 1-2 napot kibírni.Fél éve vagyunk együtt.
2015. nov. 17. 07:09
 15/18 anonim ***** válasza:
Jártok még? Nem hittem volna...
2015. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem,már vége..
2015. nov. 23. 14:31
 17/18 anonim válasza:
Megoldhattad volna a problémádat egy erényövvel. :)
2015. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk,lehetséges. :D
2015. nov. 23. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!