Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki? miért csinálja ezt?...

Valaki? miért csinálja ezt? Beteg?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny típus vagyok,ezt a barátom is észre vette.Neki fenék fétise van,és sok lány csomagtartóját nézi,ami normális mert fiú,ki ne nézne oda egy szép fenékre.na de az anyukája fenekét is nézi párszor,erre nem tudok mit lépni,és amikor szólok neki hogy ne nézze már mások fenekét akkor meg ő van kiakadva.

2015. szept. 30. 11:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Én nőként mondom, hogy attól, hogy van párom még megnézem más pasik popóját, kezét, arcát. Én hűséget fogadok nem vakságot!

27/N

2015. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen,én ezt értem,és el is fogadom,de a mondat másik felét is elolvastad? Nem értem hogy ez normális e.
2015. szept. 30. 11:44
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem, itt nem a barátod beteg, hanem te.
2015. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Figyelj,ezt eddig is tudtam,hogy betegesen féltékeny vagyok,de a kérdés még mindig nem ez volt,és igen,én is szoktam nézni más srácokat.Ha meg nem tudtok mondatot értelmezni,akkor nem kell ide írni!!
2015. szept. 30. 11:49
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

A barátod viselkedése nem beteges, semmi, de semmi gond sincs vele.


De ha neked CSAK OLYAN válaszok tetszenének, ahol a barátodat betegnek modnják, akkor azt írd mindjárt az elején oda, akkor nem ír olyan, aki szerint nem így van.

2015. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És nem hiszem hogy beteg lennék,mert felteszek egy kérdést.Gondolom nem tanultad..ha valamit nem értünk,kérdezzünk.És nem egy perverz,undorító,..stb. kérdést tettem fel szerintem.
2015. szept. 30. 11:51
 7/18 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem írtam hogy csak olyan válaszok tetszenének.Csak normálisabban is le lehet írni hogy ez NORMÁLIS és én vagyok eltájolva?!?!?!
2015. szept. 30. 11:52
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Aki az anyját nézegeti szexuális indíttatásból, az beteg. Ne szólj rá, dobd ki. Ezt nem fogod megváltoztatni. Ezek beteg ösztönök.
2015. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Biztos, hogy tényleg ÚGY nézi az anyját?


Nem csak Te értettél valamit félre?

2015. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Jó segge van az anyjának?
2015. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!