Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nagyon nem...

Mit tegyek ha már nagyon nem bírom, elegem van?

Figyelt kérdés
Iskolába egyedül vagyok és nagyon rossz,leírni se tudom mennyire. Nyomaszt reggelente és aztán egész nap a gondolat hogy megint egyedül mehetek iskolába és hazafele is,iskolában pedig csak egy emberrel beszélgetek de vele se mindig. Mit tegyek ha már nem bírom? A következő tanévben lesz meg az érettségim.
2015. szept. 29. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj.
2015. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Erre én is gondoltam,én is tudom. De nem megy. Ez is a bajom. És már félek hogy depressziós leszek. És nem az a "divat" fajta,mikor csak sajnáltatod magad ok nélkül és nevet adsz a dolognak,hanem igazából.
2015. szept. 29. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy megkérdezem: de miért nem megy? Legalább a neten keresztül. Nagyon könnyű olyanokat találni akik ugyanazokat a dolgokat szeretik mint te.
2015. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Csöndes és félénk vagyok. Nem érdekelnek a bulik,pia,cigi stb dolgok mint a nagy átlagot. Máshogy gondolkodom mint a korombeliek és ez nem tetszik nekik mert nem ez az "elfogadott". Nem állok be a sorba. Kiskorom óta nem megy a beilleszkedés.
2015. szept. 29. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:

mi érdekel?

min gondolkodsz legtöbbet?

miről beszélgetnél legszívesebben?

2015. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5: A művészet-zene,tánc,vers,regény stb-érdekel. Még beszélgetnék az emberekről,életről,ezotériáról. De mivel lány vagyok a fiúk is érdekelnek,a smink és a ruhák,haj...Szóval a csajos dolgok is,de nem esek túlzásokba velük.

Úgy gondolom a három kérdésedre összefoglalóan válaszoltam.

2015. szept. 29. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Hármas válaszoló vagyok. Én is nagyon zene, és könyvszerető vagyok. Amatőr írói oldalakon is szoktál olvasni? mert én egy ilyenen ismertem meg a legjobb barátnőmet. A zenével kapcsolatban meg rajongói oldalakon is ismerkedhetsz, így egyből meglenne a közös téma is a többiekkel :) Ezotériával szintén sok oldal foglalkozik: ott is hasonló érdeklődésűekkel akadhatsz össze.

Az se baj ha eleinte nem beszélgetsz, csak figyeled a többiek beszélgetését :) Én is így kezdtem. Utána meg be se tudtam fogni a számat :)

2015. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!