Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem el a sok...

Hogyan viseljem el a sok beszólogatást?

Figyelt kérdés

Minden tini ilyen?

Megyek az utcán egyedül, ők ugye 4-5 fős csoportokba, jól belebámulnak a képembe, és mikor elhaladnak mellettem, nagyon hangosan elkezdik mondani, hogy "láttad hogy néz ki?" "Tiszta ragya a feje" stb. Felfogni nem bírom mi jó nekik ebben. Mai napra eljutottunk odáig, hogy szünetekbe ki se mozdulok a házból, és az utcán is lehajtott fejjel megyek, mert én szégyellem magam a "kinézetem" miatt. Szinte minden este elkap a sírás.


2015. szept. 28. 20:15
 1/4 anonim válasza:

Velem ugyanez van. Annyi különbséggel, hogy engem a stílusom miatt kritizálnak.

Nekem például segít, hogy úgy állok hozzá a dologhoz, hogy idióta balf.sz az összes, és nem éri meg, hogy miattuk szomorkodjak. Egy éve én is sokat sírtam emiatt, de mára már megtanultam kezelni ezeket.

Úgy érzik, ettől menők, viszont rohadtul nem.

A lényeg, hogy nem kell velük foglalkozni, és még a zene is segíthet. Nem tudom, te milyen stílust képviselsz, de például az Of Mice & Men vagy az Upon A Burning Body zenéje nekem sokat segített. :)

2015. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a tinik 90% a ijen...és attól hogy lehajtott fejjel mész és álombasírod magad nem lessz jobb...szólj vissza nekik de oltsd be őket :)...ha lány vagy akkor ugyse szólnak vissza...ha fiú akkor üsd őket amíg kinem köpik a fogukat...
2015. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nagyjából ilyenek a tinik, de nem az egész.Van pár ilyen csoport. Próbálj például nem egyedül járni, akkor talán visszafogottabbak lesznek és kisebb a valószínűsége hogy betalálnak. De ez sem nyújt védelmet, max. azzal növelheted ennek az arányát, ha még több emberrel vagy körülvéve.

Ha pedig arra kényszerülsz, hogy egyedül járj és betalálnak nagyon sok dolgot nem tehetsz. Hagyod elmenni a füled mellett és nem rágódni rajta, vagy nekiállni velük veszekedni. Azt csináld amelyik neked könnyebb. Tavalyi évem ebből állt. Még buszmegállómást is váltottam, mert nem bírtam ott meglenni a sok nagyképűsködő baromtól. Mindig az járt a fejemben, hogy bármelyik elkezdhet ócsárolni én meg mit csinálok? Mostanában kezd visszajönni a bátorságom.

Szóval fel a fejjel, ne hagyd hogy ezek a mocskos tetvek a földbe tiporjanak. Mutasd meg nekik, hogy nem vagy egy rozsdás szeg amit csak úgy beleb*szhatnak a földbe bármikor. Légy az a szeg, amelyikre ha ráütnek egy millimétert se mélyüljön és csak a rozsda hulljon le róla..

2015. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne is mondd...


Velem is sokszor eljátszák ezt...de már van egy bejáratott forgatókönyvem az ilyen esetekre...


Ha valaki beszól, akkor jó hangosan visszapofázok hogy "Hozzám beszélsz"..aztán rajta múlik, hogy kiröhögöm vagy fogsor nélkül megy haza...


15/f

2015. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!