Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülye hobbi a tömegközlekedés?

Hülye hobbi a tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem fel Pestre, és nagyon tetszik a város tömegközlekedése. A metrók, a villamosok, a trolik és a buszok, csak felülök néha céltalanul (főleg késő délután, sötétedés után), és nézem a várost. Mások emiatt nagyon "furcsának" tartanak, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.
2015. szept. 20. 13:55
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem tök jó dolog. :) Ha van bérleted és van úgy időd, akkor miért ne élhetnél a bérlet adta lehetőségekkel? :)

Én is gyakran utazgatok céltalanul a városban, főként metróval, hévvel és a régi fajta villamosokkal szeretek. :D Szeretek fotózni, így arra is gondoltam, hogy összekötném a kettőt valamikor, szerintem jó buli lenne. :D

2015. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem kell azzal foglalkozni, hogy mások mit gondolnak. Ha valamit szeretsz csinálni, ne ez legyen a meghatározó.

Egyébként meg sok más, megszokott dolog is "furcsa", ha az ember belegondol, csak kevesen gondolnak bele.

2015. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szuper, mert nekem is ez az egyik hobbim:), csak én közben gondolkodom a feladataimon, problémáimon. Tehát nem gond ez.
2015. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!