Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülye hobbi a tömegközlekedés?

Hülye hobbi a tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem fel Pestre, és nagyon tetszik a város tömegközlekedése. A metrók, a villamosok, a trolik és a buszok, csak felülök néha céltalanul (főleg késő délután, sötétedés után), és nézem a várost. Mások emiatt nagyon "furcsának" tartanak, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.
2015. szept. 20. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél furcsa? Ismerkedsz a várossal. Ha már megszokott lesz minden, biztosan más elfoglaltság után fogsz nézni.
2015. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Annyi fura hobbi van, amig nem ártasz senkinek szerintem nem számít, a lényeg hogy te érezd jól magad
2015. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Maximum azoknak ártok, akiknek elfoglalom az ülőhelyét a buszokon :P
2015. szept. 20. 14:06
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Az összes öregasszony ezt csinálja.
2015. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ki tart furcsának? Akik veled utaznak honnan tudnák hogy mi célból utazol? Amúgy én is csináltam ilyet, néha érdekes csak úgy a hosszabb úton hazamenni, vagy kipróbálni villamost, buszt, új helyeket.


Számomra az esti, csendes buszozásnak mindig volt fílingje, vagy az esti metrózásnak is mikor nincs rajta tömeg.

2015. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretek ilyeneket csinálni, főleg a régebbi járműveket (Ikarus-ok, hármas metró, Tátra villamosok) szeretem. És annyira nem érdekel, hogy erről ki mit gondol :D


23f

2015. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bérleted van?
2015. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van
2015. szept. 20. 14:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel. Budapest elég nagy, és megéri feldedezni, de ekkora várost nem lehet gyalog. Nekem is volt néha, hogy spontán elutaztam helyekre a városon belül, vagy nekiálltam céltalanul sétálni. De például, amikor megépült a 4-es metró, én végigutaztam rajta úgy, hogy minden állomáson leszálltam, és megnéztem őket, majd mentem tovább. :D
2015. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha Pesten töltök pár napot és épp ráérek, akkor én is szeretek ilyet csinálni :) Feltéve, ha kölcsön tudom kérni valamelyik tesóm bérletét, vagy veszek magamnak egy 24 órás bérletet.

Bár én ezt inkább nappal csinálom, egyrészt akkor sokkal több mindent látok, másrészt mindig megvan az a furcsa félelmem, hogy visszafelé már nem fog indulni járat és ott ragadok :D

21/F

2015. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!