Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kiskoromba sokat piszkáltak-vertek.Néha összefutok egy olyannal aki piszkált ,de ők egyáltalán nem ismernek fel...

Gyűlölöm őket megigazítanám a fejét ,,de a elvileg ez nem helyes akkor meg mit csináljak?Mennyek neki?(azt lesz ami lesz)vagy mi?



2015. szept. 17. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne helyes?
2015. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem általánosban basztattak sokat. Aztán kicsit komolyodtam. Lehet kicsit dramatikus leszek, de mikor középsuliba kerültem megkerestem őket egyesével, és beléjük kötöttem (néhányan meg sem ismertek). Vagy elszaladtak és akkor hagytam őket hogy "menjél akkor úgy se látlak többet" vagy verekedésbe ment át a dolog. 3 "főnök" volt az akibe nem kötöttem bele, csak simán ütöttem őket. 5-6 évnyi kín,szenvedés (nem részletezném) kijött röpke pár perc alatt. Fantasztikus érzés volt :D


Próbáld meg te is. Esetleg ha nagyon komolyan basztattak csak simán kérdezz rá hogy emlékszel még rám köcsög? Kicsit hozd fel a régi emlékeket, és adj neki :D

2015. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Esetleg, csak légy érettebb, hagyd figyelmen kívül és csak sétálj tovább?! Tudom, ez így elég gyenge érv lehet számodra.

Az erőszakra, nem kell feltétlen erőszakkal felelni.

Szóval, összegezd magadban, miért kellene ezt tenned neked is?:) Lépj tovább, ne pazarold az időt az életben ilyen semmiségekre. Fiatal korban sok mindenki hibázik, főleg ha a fent említett "srácok" nem képesek felnőni és csak a többet erővel, mint ésszel filozófiát ismerik. Mert, akkor majd kapnak ők az élettől pár pofont. -21/F- :)

2015. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért kapnának pofont az élettől? Nincs az kőbe vésve.

Agyald csak meg, kérdező. Legalább te is kiéled a bosszúvágyadat, és ő is megkapja a megérdemelt jussát.

2015. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"A bűnösök sosem kapják meg az élettől a megérdemelt pofont"-én. Sajnos nem a mesékben élünk, nagyon ritkán kapja meg a büntetését az, aki megérdemli.
2015. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne lelkizz, ők sem lelkiztek, amikor téged bántottak és megaláztak. Ott üsd őket, ahol éred.
2015. szept. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat és megfogadom őket.
2015. okt. 7. 16:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!