Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek a migrans helyzet...

Nagyon félek a migrans helyzettől?

Figyelt kérdés
Félek, hogy behoznak valami járványt, amitől meghalunk sokan. Félek, hogy kényszerítenek, hogy tétjek át iszlám vallásra. Félek, hogy terroristak borzalmakat követnek el, és hogy háború lesz ahova behívnak harcolni embereket, pl. A bátyámat is, aki nagyon fontos nekem. Nosztredámusz pápa megjosolta, hogy ki lesz az utolsó pápa, és ő most van!!!!!!! Vége a kereszténységnek???

2015. szept. 17. 20:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A másik meg az, hogy nem is akarnak itt letelepedni. Mennének tovább Németországba meg Svédországba a jobb megélhetésért. Egyébként te már találkoztál igazi muszlimmal?Mert nekem vannak iszlámhívő barátaim, holott én katolikus vagyok Ezt csak Orbán fújja fel, hogy félni kell a migránsoktól, pedig nekünk, magyaroknak is vannak sváb, török, a jászoknak pedig iráni gyökereik.

Bibó István is megmondta, akiről kollégiumot neveztek el, ahol ez az anyaszomorító Orbán is tanult: "Demokratának lenni mindenekelőtt annyit tesz, mint nem félni: nem félni a más véleményűektől, a más nyelvűektől, a más fajúaktól, a forradalomtól, az összeesküvésektől, az ellenség ismeretlen, gonosz szándékaitól, az ellenséges propagandától, a lekicsinyléstől és egyáltalán mindazoktól a (...) veszedelmektől, melyek az által válnak valódi veszedelmekké, hogy félünk tőlük."

2018. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!