Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek a migrans helyzet...

Nagyon félek a migrans helyzettől?

Figyelt kérdés
Félek, hogy behoznak valami járványt, amitől meghalunk sokan. Félek, hogy kényszerítenek, hogy tétjek át iszlám vallásra. Félek, hogy terroristak borzalmakat követnek el, és hogy háború lesz ahova behívnak harcolni embereket, pl. A bátyámat is, aki nagyon fontos nekem. Nosztredámusz pápa megjosolta, hogy ki lesz az utolsó pápa, és ő most van!!!!!!! Vége a kereszténységnek???

2015. szept. 17. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
Igen téged elkapnak és megölnek.
2015. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elég szánalmas, h nem érzed át a helyzet súllyát! Gratulálok!
2015. szept. 17. 20:21
 3/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor mondja Krisztus: Ne félj!

https://www.youtube.com/watch?v=uuNHcIohz08

2015. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nosztredámusz pápa " - Ezek után elhiszem, hogy Te tényleg félsz.


Most komolyan, miért nem szűrik a kérdéseket?!

2015. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ez egy olyan oldal, ahol lehet kérdezni Bontonton... nem ütközik az oldal szabályzatába a kérdés. A válaszolóknak joguk van egyénileg szűrni: aminél úgy érzem, nem tudok semmit segíteni átugrom. Tedd te is.
2015. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1-es nem érzi át,te pedig felfújod.

Nem lesz semmilyen háború, főleg nem a migránsok miatt,ez egy baromi nagyra felfújt lufi,de a helyzet komoly,meg kellene oldani.

Nostradamus... ilyen baromságot, már ne haragudj.

Ijesztgetik és feltüzelik az embereket ezzel a butaságokkal, ami a vicc,vagy inkább siralmas, hogy nem csak a 6 elemit végzett Józsi néni veszi ezt be falun,hanem fiatal diplomás emberek is,nem is tudom mit mondjak.

Betegségek és a terroristák a migránsoktól függetlenül is bejuthattak,jöhettek volna az országba, az Unióba.

Vége a kereszténységnek... anyám borogass.

2015. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon...
2015. szept. 17. 20:31
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kereszténység nem csak Európában van.

Sőt, Dél-Amerikában nem csak hogy van, de szerintem sokkal mélyebben is hisznek. Ha Európát át is térítik az iszlámra, akkor se szűnik meg a vallás, és dél-amerikai országokban lehet gyakorolni. A jelenlegi pápa is dél-amerikai egyébként, bár ezt biztosan tudod.


Szóval ez pl. már itt megdől.

2015. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem kellenek a rosszindulatú beszólások, ha ennyire buta vagy,hogy beveszed ezt a sok hülyeséget, arra mit lehet mondani!?

Mit kellett volna írnom,írnia itt az arcoknak?

Én nagyon empatikus embernek vallom magam,de a hülyeséget nem bírom.

Tessék tájékozódni és gondolkodni.

Ha neked tényleg ekkora gondot okoz ez a migráns kérdés,dobj egy privit és beszélgessünk.

2015. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

5. Tudom, hogy ez egy "olyan" oldal, és ha értelmes kérdést olvasok, de nem tudok segíteni, akkor én is továbblépek.

De azért van egy szint, ahol már necces a provokáció, a trollkodás szándéka - és ezzel árt az oldalnak.

2015. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!