Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek a migrans helyzet...

Nagyon félek a migrans helyzettől?

Figyelt kérdés
Félek, hogy behoznak valami járványt, amitől meghalunk sokan. Félek, hogy kényszerítenek, hogy tétjek át iszlám vallásra. Félek, hogy terroristak borzalmakat követnek el, és hogy háború lesz ahova behívnak harcolni embereket, pl. A bátyámat is, aki nagyon fontos nekem. Nosztredámusz pápa megjosolta, hogy ki lesz az utolsó pápa, és ő most van!!!!!!! Vége a kereszténységnek???

2015. szept. 17. 20:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10 ezért gondoltam, hogy nem troll, nem kamu: "és hogy háború lesz ahova behívnak harcolni embereket, pl. A bátyámat is, aki nagyon fontos nekem. "

Ez egy kishúg félelme, és megértem.

Érdemes lenn megnézni az Emberek és Istenek filmet

[link]

Szerintem sok mindent meg lehet érteni belőle a világról.

A ciszterci szerzetesek és a muszlimok együttéléséről, azután ahogy együtt mennek - látszólag legyőzve - a láthatatlan ellenségtől...

Ajánlom.

2015. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyik választ! Nem szerettem volna rossz indulatu kommenteket írni, sajnálom, nem is annak szántam. És nem troll kodasnak szántam ezt... mért viccelnek ezzel? :( Nagyon érzékeny vagyok, és biztos mindenki hülyének gondol a kérdésem után, de aki továbbra is ír valami bíztatót, annak szívbol koszonom. :-)
2015. szept. 17. 22:27
 13/21 anonim válasza:
Ne félj , európaiak megoldják. Harcolnak majd , mint a Bajnokok Európa Ligája focimeccseken. nézz focimeccseket, ha a hírek ennyire hatással vannak rád, vagy egy napig ne nézz tv-t se egyéb médiát:-)
2015. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2015. szept. 17. 22:28
 15/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Próbálj megnyugodni, való igaz,a probléma komoly, de nem megoldhatatlan és egyesek csak szítják a feszültséget feleslegesen.

Ha ennyire érzékeny vagy, jól mondták itt, kerüld a híradásokat.

Hidd el,nem olyan szörnyű a helyzet, mint sokan állítják.

Nem lesz háború, ne aggódj, ha lesz is valamikor,nem a migránsok miatt fog kirobbanni.

2015. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azok közül a dolgok közül, amiket felsorolsz, egyetlenegy sincsen, ami miatt akár a legkevésbé is aggódni kellene. Pláne nekünk itt Magyarországon - rajtunk csak átkelni akarnak ezek a szerencsétlenek, kutya sem akar hozzánk bevándorolni. A legnagyobb kár, amit okozhatnak, az az, hogy sok szemetet dobálnak szét az utak mentén.
2015. szept. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :-)
2015. szept. 18. 19:22
 18/21 anonim ***** válasza:

Áthaladás közben nem erőszakoskodnak??



Amúgy meg Franciaorzság mellett itt él a legnagyobb zsidó közösség, akik ugye nem tetszenek nekik. Majd robbantanak. Csak ennyi. MAJD. nem most...

2015. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Teljesen megértem a félelmedet.. de nem hiszem h okod van.. Elég sok migráns tűnt már el :) A keletiből kiirtották őket, igaz h a határnál vannak, ugyan úgy, ahogy a terroristák is..Deh hogyha kis városba vagy és nem ott a határnál nem hiszem h aggódni kéne.. a járványt meg már behozták volna ;)
2015. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!! :-):-):-):-)
2015. szept. 21. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!