Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el "élni"? 25/N

Hogyan kezdjek el "élni"? 25/N

Figyelt kérdés
Telnek egymás után a napok, én csinálom a dolgom, de olyan mintha nem "élnék" közben, bár nem tudom ez mennyire érthető így, vagy tudjátok-e mire gondolok.
2015. szept. 6. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom mire célzol, de nem tudom rá a választ.


26F

2015. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. :(
2015. szept. 6. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem értem mire gondolsz és talán még ötletem is lenne.
2015. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is értem mire gondolsz és engem is elfog sokszor hasonló érzés.

Úgyhogy pacsi!! :D

2015. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg azert erzel igy, mert nem azt az eletet eled, amit szeretnel.


Gondold ki, hogy ugy igazan mit is akarsz az elettol, mi az almod. Tervezd meg és kezd el.

Persze ez nem megy egyik naprol a masikra, de a jelenlegi eleted mellett is kezdheted kialakitani, megalapozni, hogy aztan kesobb a regi eletedet el tudd hagyni.


Remelem ertheto, mire gondoltam. :)


En pl. jelenleg kulfoldon elek, mert mindig is ezt akartam. Mar elindultam azon az uton, ami az en almaimhoz vezet.

Lényeg, hogy batorsag kell hozza, de en csak arra gondoltam anno, hogy egy eletem van, ugy akarom elni, ahogy en akarom. Nem masok elvarasai szerint. Es ez szabadsagot es boldogsagot ad.

2015. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!