Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól kérdezni?

Hogyan kell jól kérdezni?

Figyelt kérdés
Az én stílusom olyan, hogy az embereket, barátokat pofán vágdosom az igazsággal. Ez nem túl nyerő, hiszen van, hogy megsértődnek. Szeretnék áttérni arra, hogy a jó kérdés(ek) feltevésével önmagát szembesítse azzal amit én is mondanék neki.
2015. szept. 4. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek kérték a te segítségedet? Mert ha nem, akkor nem tisztes szembesíteni őket semmivel. A legnagyobb ostobaság úgy tanácsot adni h azt nem kérték. Ha meg kifejezetten megkértek téged arra, h világíts rá arra, h mi náluk a probléma, akkor meg jó módszer lehet a kissé agresszív kerdezgetes. Ilyenkor hasznos ha az ember egyenes és finomkodik.
2015. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és nem finomkodik
2015. szept. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tanácsról van szó. Őszinte ember vagyok, kimondom amit gondolok egy beszélgetés során.
2015. szept. 5. 05:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezni elegánsabb, mint megmondani, de azzal is mélyen meg tudod sérteni a másikat.
2015. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, még annál is rosszabbul kérdezek, mint hittem. Pedig csak 4 szavas. :(
2015. szept. 5. 19:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!