Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bajok a következők?...

Miért bajok a következők? Miért lehet ezekkel cikizni bárkit is?

Figyelt kérdés

Biztos azért, mert nagyon unatkozik -miért baj az, ha valaki unatkozik?


Ez is csak magyarázkodás -miért baj az, ha valaki magyarázkodik?

Legalább úgy mossa magát tisztára, hogy te is értsd. Amúgy elég baj az neki, hogy valaki/valakik erre kényszerítik.


Buta, mint a sötét éjszaka -akkor ott a lehetőség, hogy segíts neki! Nem mindenki születik olyan okosnak, mint te, s erről nem tehet.


Gyenge vagy -nem lehet mindenki erős, és te sem vagy mindig az. Legjobb alkalom, hogy segíts neki, vagy ha nem, legalább hagyd békén megerősödni! Ha a dumáddal mév jobban elgyengíted, sosem lesz erős.


Ha eszembe jut még ilyen, majd leírom még. Sok van sajnos.


ma 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Unatkozni az ostoba emberek szoktak, akik inkább semmit se csinálnak, hanem döglenek és unatkoznak. 0 kreativitás, elég nagy probléma...


Soha ne magyarázkodj, mert az megkérdőjelezi a tetteidet, ezáltal bizonytalannak fogsz tűnni. Plusz sok helyzetben okoskodásnak is tűnhet.

Pláne olyan helyzetben, ahol nem is azt kérdezték, amit magyarázol.


Egy szint alatt nem lehet a butaságon segíteni, nem véletlen vannak olyan munkák, amik gyengeelméjűeknek van.


Miért gond az, ha közlöd valakivel őszintén, hogy gyenge? Legalább megtudja, hogy érdemes lenne változtatni ezen.



Cikizéssel kapcsolatban még sose hallottam ezekről. Nem tudom, hogy honnan vetted ezt.

ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy egészséges önbizalommal rendelkező ember nem cikiz másokat. Bevallom őszintén, hogy én is förmedtem már rá emberekre és használtam sértő szavakat is velük szemben, de csak hirtelen felindulásból, dühös voltam és röviddel utána megbántam, bocsánatot is kértem ezekért. Szóval nem cikizésnek szántam, hanem idegbeteg seggfej voltam velük.
ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyes, akkor elég tájékozatlan vagy sajnos a társadalomban. Tájékozódj egy picit, mert lemaradsz!
ma 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyengeség lehet fizikai vagy mentális. Nem hiszem, hogy van olyan ember aki legalább egyszer ne tört volna meg életében, és ez ad egy kis sebezhetőség érzését. Én nem tartom cikinek.

Buta, vagy sötét mint az éjszaka? Én azt tartom annak, amikor valaki saját magát járatja le magának mond ellent vagy éppen csak tetteti, hogy okos. Nem a tájékozatlanságra vagy a tudatlanságra értem bizonyos dolgoknál.

Magyarázkodás, egy része oké egy másik része nem. Ha valami megtörtént és részletesen elmondod, elmagyarázod hogy mi hogyan történt az úgy rendben van. De amikor valaki nem vállalja a felelősséget a tetteiért és azért magyarázkodik, az már régen rossz. Én ezeket gondolom.

ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!