Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a következő lépés, ha nem...

Mi a következő lépés, ha nem jött össze az “A” tervem és ez volt az egyetlen opcióm?

Figyelt kérdés
Két éve elveszítettem a fókuszát az életemnek. Fogalmam sem volt, hogy mit akarok, sodródtam az árral, ami sehova nem vitt és nem rajzolódott ki semmi konkrét, hogy mihez szeretnék kezdeni magammal. Néhány hónapja oly’ sok idő után végre visszataláltam a régi énemhez, motivált lettem, céltudatos, szorgalmasan dolgoztam, viszont rajtam kívülálló okok miatt szertefoszlott az egész és én megint egy kiüresedett, céltalan senkinek érzem magam. Nincs “B” tervem, ha megfeszülök se hoz lázba semmi más annyira, mint amennyire a meghiúsult “A” hozott. Nem tudom, mit kellene tennem, kétségbe vagyok esve.

júl. 16. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem látsz kiutat, beszélj pszichológussal.
júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Csinálj B tervet.
júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Mindenre a megoldás egy jól pénzelt coach vagy pszichológus.
júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Folytasd akkor az At csak más irányba vagy másképp vagy másokkal stb
júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Olvasd el ezt a könyvet:

Sheryl Sandberg Adam Grant: "Hogyan küzdjünk meg a válsághelyzetekkel és találjunk örömöt az életben?"

júl. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg már depressziós is vagy, és egyre mélyebbre fogsz süllyedni ha nem találsz kiutat.

És ha erre egyedül képtelen vagy akkor segítségre lesz szükséged.


Van amikor egy barát is elég hozzá, vagy családtag, vagy egy olyan ember akivel valóban teljesen őszinte tudsz lenni.

Ha nem akkor pszichológus remélhetőleg elég lesz.

júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy drámaian írtam le a helyzetet, de nem vagyok depressziós és pszichológusra sincs szükségem. Hamarosan végzek az egyetemen és ilyen útkeresésben vagyok, azt hiszem ezt hívják egyfajta kapunyitási pániknak. A #4 válasszal tudok a leginkább azonosulni, de félek, hogy olyan szekér után fogok futni, ami nem vesz fel. Nem tudom. Aki mer, az nyer. Tényleg nem tudom…
júl. 17. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:

"Aki mer, az nyer."


"Kockázat nélkül nincs nyereség!" - gazdaságtanon tanultuk.


Persze józan keretek közötti kockázat.

júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen! Meg igazából az van, hogy én hiszek a dologban és ha én nem megyek utána, akkor senki más nem fog helyettem.
júl. 17. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:

A másik szabály hogy hallgass a szívedre!

És csak a szív tud kockáztatni a fej nem! (csak kalkulálni)

júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!