Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt az élet a 80-90es...

Milyen volt az élet a 80-90es években Amerikában?

Figyelt kérdés
Sziasztok!20 éves vagyok, és azt kívánom bárcsak a 80-as, 90-es években éltem volna Amerikában egy nyugodt, hangulatos kis kertvárosban.Annyira jó lett volna!Szinte csak olyan filmeket nézek, amik a fent említett időkben játszódtak valamelyik amerikai kertvárosban.Annyira más volt minden.A házak kiépítése, berendezése a nők hajviselete, a divat, az emberek hozzáállása a dolgokhoz, minden sokkal jobb volt...
ma 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon nem vagy képben ezek szerint, milyen volt akkor.


[link]

[link]

[link]


Ez film eléggé lényegre törő:

[link]

ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb volt addig, amíg nem volt internet.Addig nem is volt ennyi idióta
ma 12:37
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

Jó, szóval Te 20 évesen a hatalmas szaktudásoddal eldöntötted, hogy egyedül az internet számít, az a mérce.


Sőt, ettől hülyék lesznek az emberek, és ezt nyilván tanulmányokkal alá tudod támasztani.


Azért elárulnám, hogy volt internet.

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

“A házak kiépítése, berendezése a nők hajviselete, a divat, az emberek hozzáállása a dolgokhoz, minden sokkal jobb volt...”

Felsoroltál 5 dolgot, ebből 4 külsőség...

Gyerek vagy te még...

ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Egy kisvárosban ami mikrokörnyezet biztosan jó lehetett élni. Ahol nem volt behatás a nagy városokból
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

basszus, díszletek között leforgatott filmeket idealizálsz, ami alapján te eldöntöd, hogy “minden sokkal jobb volt...”

óriási :D :D :D

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én szívesen éltem volna akkoriban egy ilyen kis kertvárosban.És biztos vagyok benne, hogy akkoriban ha nem is volt jobb az életszínvonal, de az emberek sokkal többet törődtek egymással nem úgy, mint manapság.
ma 12:56
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 nem ezt mondtam
ma 12:57
 9/17 anonim ***** válasza:

#7: és elárulnád végre, hogy

- miért vagy ebben olyan biztos?

- ha olyan biztos vagy ebben, akkor miért írtad ki a kérdést?

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Ami a filmekben van annak csak a töredéke valós. Például, az amerikaiak nagy része még mindig bigottan vallásos, ez alig van a filmekben, akkor is inkább kifigurázva, azaz a valóságnak a tökéletes ellentéte. Fogadjunk, nem tudtad, hogy Obama mielőtt elnök lett, muszáj volt egy gyülekezetbe bekéreckednie, mert hát ott olyan nincs, hogy valaki nem tartozik semmilyen valláshoz. De ezt sehol sem hallod, mindenhol csak a hangos "valláskritikát", mert a média főleg a baloldal kezén van.
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!