Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt ekkoriban az élet...

Milyen volt ekkoriban az élet Amerikában?

Figyelt kérdés

Esetleg van köztetek olyan, aki a 80-as, 90-es években Amerikában élt, vagy csak egyszerűen volt szerencséje kijutni Amerikába ebben az időszakban?

Nagyon foglalkoztat ez a téma, mert szeretem a retró dolgokat, ebből kifolyólag már sokat olvastam róla neten, de az mégis csak más lenne, ha valaki a saját élményeit osztaná meg, hogy ő hogyan élte meg az ott tartózkodást.

Mik voltak ekkor pl. a főbb zenei irányzatok? Milyen ételeket ettek az emberek? Ki számított tehetősnek? Milyen volt ekkor a szépségideál? Illetve a szépségipar kapcsán; mennyire volt jelentősége ekkor pl. a szőrtelenítésnek? Mármint úgy értem, hogy ugye a mai világban már szinte rosszallóan néznek egy nőre, ha mer lenni rajta 2 db szőrszál, viszont a 80-as, 90-es években gondolom ennek nem tulajdonítottak akkora jelentőséget sehol a világban.


17/L



2023. dec. 29. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát kösz, hogy most miattad vén xarnak érzem magam, mert a 90-es évek már "retro" :-D Nézz akkori filmeket, ok, hogy Hollywood nem a valóság, de azért elég jól átjön a korszak.
2023. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, nekem a 17 évemmel retró korszak a 80-as/90-es évek :D

Egyébként filmek közül is többet megnéztem már abból az időből, csak gondoltam, hátha lesz itt valaki, aki tud mesélni személyes tapasztalatokat.

2023. dec. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!