Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a 40-49 év közötti nők 18%-nak, a 40-49 közötti férfiak pedig 28%-nak nincs még gyereke?

Figyelt kérdés
ma 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmit? Nem az én dolgom eldönteni, hogy ki az aki szeretne gyereket. Nem is mindenki való szülőnek. Például az én apám sem.
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok mindent gondolok, szoktam ilyen társadalmi változások felett elmélkedni. A mai korban egyértelműen ez az irány, hogy egyre több ember él egyedül, egyre kevesebb a hosszútávú kapcsolat és a meddőség kvázi népbetegség lett, legalábbis sokkal gyakrabban fordul elő, mint régebben. Erkölcsi ítéletet nem mondok, csak érdekel a téma.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerinem ezek a százalékok több részre oszthatóak:

nem lehet gyereke eü.okokból,nem találta meg az erre alkalmas társat,leszbikus/homoszexuális,fél a gyerekneveléstől,vagy ésszerűen átlátja,hogy anyagilag nem tudja bevállani,vagy esetleg ezt az országot nem tartja alkalmasnak a boldogulásra.

Ezek csak az én goldolataim,ha már feltettél egy ilyen kérdést,de egyébként mindenkinek a magánügye,hogy akar e gyereket,vagy sem.

ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem én alakítom úgy az életkörülményeket az országban, hogy ilyen mutatók születhessenek. Nincs is mire szaporodnia a magyaroknak, - ahhoz élhetővé kellene tenni az országot és valódi gazdasági teljesítmény kellene mögé. Lehet szörnyülködni ezen itt is napi szinten, de annak végképp semmi értelme, hogy a nyomorba szaporodjanak tömegesen az emberek.
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha valaki kamu statisztikával jön akkor mindig vagy 18 vagy 72 százalékot mond.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos egyre nehezebb megteremteni azokat az alapokat, amik egy felelős gyerekvállaláshoz szükségesek a mai világban. Emiatt kitolódott az életkor is, amikor az emberek gyereket vállalnak. Én viszont nem támogatom azt, hogy 35-40 éves kor fölött vállalják ezt be. Több ilyen ismerősöm van, akik 40 körüliek és pár éve született a gyerekük. Ilyenkor még nagy a boldogság és büszkeség, de nem gondolnak a gyerek jövőjére? Mire az a gyerek kamasz lesz, a szülők már 50+-osak lesznek, ki tudja hogy fogják bírni magukat, mennyi energiájuk, türelmük lesz a gyerekkel foglalkozni. Igazából már én is kései gyereknek számítottam a magam idejében (szüleim 29 évesek voltak amikor születtem) és belegondolva kevesebb energiát is tudtak fektetni a nevelésembe mint a 8 évvel idősebb testvéremébe, aki talpraesettebb, életrevalóbb is lett. Nem véletlen hogy annak idején a 20 éves hajadon lányokat vénlánynak, az egyedülálló fiúkat agglegénynek csúfolták. Az lenne az ideális ha az emberek 20 évesen vállalnának gyereket, nem 30-40 évesen.
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6: nem kamu statisztika

[link]

ma 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, egyedül vagyok-e ezzel, de nekem nőként görcsbe áll a méhem, mikor ilyen cikkeket olvasok, mert elkezdenek majd a férfiak gondolkozni, és nem akarom, hogy valami kényszer szülesztésben végződjön a dolog.


Ne gondolkozzunk mások életén.

ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Reális.
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!