Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan 14-18 közötti lány...

Van olyan 14-18 közötti lány aki nem cigizik?

Figyelt kérdés
Szinte minden liveba tiktokon az utcán, bulikba mindenhol azt látom, hogy szívják az elfet meg az iqost vagy akár rendes cigit, e cigit. Ez miért jó? Miért függött rá minden fiatal? Nem gondoljátok, hogy egy kicsit beteges ilyen fiatalon? Itt a 14-15 évesekre gondolok.

júl. 18. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Én is cigizek
Én nem cigizek
6 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
van
júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Naponta több tucat 14-15 éves lányt látok NEM cigizni. Te ennyire erre vagy fixálódva?
júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
A lányom 16 éves. Sem ő, sem egyik osztálytarsa sem dohányzik a gimiben. Sőt. Nem is ismerek egyetlen egy 14-18 éves lányt sem, aki dohányzik. Pedig jó sok ilyen korú lányt ismerek.
júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Van, bár én már 19 vagyok. Sose szívtam még egy szálat sem, és nem is fogok, a szagától teljesen undorodom.
júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2es miért hazudnék ilyet? Egyfolytában mindenhol látom, hogy szívják a lányok 80%a. Az hogy te abba a pillanatba mikor látod őket akkor nem szívjak az nem azt jelenti, hogy nem is szokták. Hidd el ezt
júl. 18. 22:24
 6/10 A kérdező kommentje:
3as akkor az érdekes, mert ritkább aki nem cigizik mint aki cigizik. Valószínűleg azt hiszed, hogy nem szívják de biztos, hogy szívja valamelyik olyan nincs, hogy senki se
júl. 18. 22:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az osztálykozosseg. 32-en vannak. Egyetlen egy fiú szív e cigit, senki más.. Tudnak egymásrol. 3as voltam.
júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az én osztályom több mint fele szívja az iqost meg az elfet. Szerintem ez ilyen bohóckodás. Kb 3x olyan káros mint a rendes cigi. Egyre többen halnak meg tőle fiatalon most láttam egy 17 éves lány meghalt tüdő rákba az elfbár miatt mert függő volt aztán 2 évig szívta csak.
júl. 18. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen suliba jársz?
júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Közgazdasági Technikum, könyvelést tanulok meg gazdasági dolgokat
júl. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!