Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek szerint én egy lúzer vagyok?

Ezek szerint én egy lúzer vagyok?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok nincs komoly kapcsolatom csak pár hetes hónapos max.

Nem járok szórakozni nincs hobbym.

Barátaim sincsenek, mivel városról városra munkahelyről munkahelyre járok. nem azért mert folyton kirúgnak hanem próbálok minél többet keresni.

Szüleimmel csak telefonon tartom a kapcsolatot (borsodi kis faluból jöttem), pár gyerekkori baráttal a facebookon de évek óta nem is találkoztunk.


Amit idáig fel tudok mutatni egy 5 éves focus (no hitel) és 1,5m bankbetét


Legtöbb ismerősömnek már saját háza van feleség gyerek(ek) fix munkahely.


2015. máj. 12. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél lúzer? Ha azt csinálod, és úgy csinálod ahogy neked jó akkor semmi gond nincs. Ha meg utálod ezt ahogy élsz, akkor állapodj meg egy helyen, ismerkedj, legyen hobbid, járj szórakozni...
2015. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az furcsa, hogy nincs semmi hobbid. Kapcsolatba meg nem azért lép az ember, hogy ne legyen lúzer. De amúgy meg minek kérdezed? ha most azt mondom, hogy lúzer vagy, megnősülsz? Azon változtass, ami téged zavar.
2015. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!