Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is ciki ez, vagy...

Szerintetek is ciki ez, vagy csak az osztálytársaim szerint?

Figyelt kérdés
Na most,13 éves vagyok.Láttam sok ilyen kérdést hogy 13 évesen becsajoztam meg ilyesmi,én nem csajoztam be!Én szerelmes lettem egy lányba amikor találkoztam vele,azóta 3 hónapja minden nap beszélünk fészen,és mindíg van témánk,normális ''lány''(igen,nem egy ribi,hanem egy lány),és pont elég ökör ahhoz hogy szétröhögjük magunkat,persze komoly témákról is beszélgetünk.Nekem a fontos hogy normális,ökör(persze jó értelemben)legyen egy lány,a külseje másodlagos!Én nem vagyok az a tipikus egoista felvágós típus,szóval nem akartam hogy valaki megtudja hogy tetszik ő nekem!Bár valaki valahonnan kiderítette,és én hiába tagadom,most már az egész osztály ezen csámcsog!Olyanokat beszélnek hogy megnyertem a legszebb lányt meg minden,én pedig amikor azt mertem mondani hogy egy lány nem trófea,kinevettek,lelúzeresztek,és azóta én vagyok a ciki lúzer!Most én tényleg lúzer vagyok mert ez az álláspontom?Vagy tényleg ciki hogy nekem nem a nálam 4-5 évvel idősább plázacicák tetszenek?

2013. okt. 2. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem érezd magad különbnek. Inkább ők szánalmasak és cikik, hogy egy lányra trófeaként tekintenek. Ehhez ők még érettlenek
2013. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! Lúzer vagy, mert érettebb gondolkodású vagy, ami az ilyen pötsöknél, mint a kedves osztálytársaid ciki.

Ne foglalkozz velük. Én azt tanácsolom mond meg a lánynak mit érzel.

2013. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém, érződik minden szavadből hogy te sokkal érettebb, és intelligensebb vagy a sok majomnál. MÉg azt is megkockáztatom, hogy ikrek a csillagjegyed.


Ne foglalkozz velük! Örülj, hogy van valakid! Neked ez nagyon szép emlék lesz. Ők meg had irigykedjenek.

2013. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az osztálytrásaid annyira SZÁNALMAS DEDÓS MAJMOK, hogy azt hiszik az már trófea ha járnak egy lánnyal. A trófea ott kezdődik, hogy megszexeled, és ezt hitelt érdemlően tudod is bizonyítani.


De azok a lúzerek az anyjukén kívül még puncit nem láttak testközelből! :D

2013. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen,ikrek vagyok :) én még nem szeretném megmondani neki mit érzek,szeretnék még várni egy kicsit,valamelyik nap ő is pont azt mondta hogy nem szeretné elsietni a dolgokat.élvezni kell a gyerekkort :)a szüleimen kívül most beszélek először értelmes emberekkel...néha egyedül érzem magam,főleg az osztályom környezetében.
2013. okt. 2. 13:27
 6/18 A kérdező kommentje:
13:25 ők nem járnak egy csajjal,ők megszerzik a csajt!szóval csak ők vannak,és a csaj az ő tulajdunuk!
2013. okt. 2. 13:31
 7/18 anonim ***** válasza:

Milyen kawaii:

Nagyon örülök, hogy még vannak fiatalok, akiknek nem egy sokszor kipróbált rbanc kell. Sok sikert a kapcsolatotokban.

2013. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó esélyed van rá, öregem, hogy igazi Férfi váljon belőled. :) Teljesen természetes, hogy a 13 éves oszt. társaid cikiznek, mert nem bírják elviselni, hogy más vagy, érettebb náluk. Tudod, ez az a korszak amikor a kamaszfiúk nagy része elkezdi úgy érzeni, hogy ő már aztán tényleg egy nagy valaki, lehet menni csajozni meg piálni, nem is sejtik hogy milyen éretlen, nevetséges alakok, de hát ez az élet rendje. :D Örülj neki, hogy különb vagy náluk, érezd jól magad a lánnyal, és ne foglalkozz azzal hogy min csámcsognak, jobb elfoglaltság híján. :)
2013. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinem a bátorító szavakat!egy percre komolyan elhittem,hogy ódivatú ciki ember vagyok akinek 13 évesen még nem volt 15+ barátnője :) igen,ez az egyik dolog amiért cikiznek,utána ottvan hogy nem zselézem a hajam.nem járok márkás cuccokba meg márkás cipőkben!hiába magyarázom hogy ember,kényelmes legyen,ne márkás,de őnekik 40 ezer forintos cipő kell,az 5000 ezer forintos nem jó ... -.-''
2013. okt. 2. 13:41
 10/18 anonim ***** válasza:

Na kérdező, mi jó haverok lennénk. :D

Így is, hogy idősebb vagyok nálad, több értelmet látok benned, mint a legtöbb akár nálam idősebb páwába...

2013. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!