Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is ciki ez, vagy...

Szerintetek is ciki ez, vagy csak az osztálytársaim szerint?

Figyelt kérdés
Na most,13 éves vagyok.Láttam sok ilyen kérdést hogy 13 évesen becsajoztam meg ilyesmi,én nem csajoztam be!Én szerelmes lettem egy lányba amikor találkoztam vele,azóta 3 hónapja minden nap beszélünk fészen,és mindíg van témánk,normális ''lány''(igen,nem egy ribi,hanem egy lány),és pont elég ökör ahhoz hogy szétröhögjük magunkat,persze komoly témákról is beszélgetünk.Nekem a fontos hogy normális,ökör(persze jó értelemben)legyen egy lány,a külseje másodlagos!Én nem vagyok az a tipikus egoista felvágós típus,szóval nem akartam hogy valaki megtudja hogy tetszik ő nekem!Bár valaki valahonnan kiderítette,és én hiába tagadom,most már az egész osztály ezen csámcsog!Olyanokat beszélnek hogy megnyertem a legszebb lányt meg minden,én pedig amikor azt mertem mondani hogy egy lány nem trófea,kinevettek,lelúzeresztek,és azóta én vagyok a ciki lúzer!Most én tényleg lúzer vagyok mert ez az álláspontom?Vagy tényleg ciki hogy nekem nem a nálam 4-5 évvel idősább plázacicák tetszenek?

2013. okt. 2. 13:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én is meglepődtem,hogy a gyk-n erre a kérdésre értelmes válaszokat kaptam :) vártam majd hogy jönnek a kortársak és kioktatnak hogy:úgy lehet felszedni egy 15 éves csajt,hogy veszel 200 ezer forintos ruhákat,teszed a ''csaj''előtt az eszed,kicsiket versz meg/fenyegetsz előtte,nyomod a süketdumát,izompólókat veszel fel a nemlétező izmodra,majd kitömöd valamivel,ja igen és az epilált láb elengedhetetlen! :) amikor ilyeket írnak gyk-n mindíg felnevetek :)
2013. okt. 2. 13:48
 12/18 anonim ***** válasza:
#11: Én sok "normális" embert ismertem meg Gyakori Kérdések-en. Vannak, de sok a troll is. Amik arra jók, hogy néha nevess egyet. Csak azoknak a szavára adj, akik látszik, hogy segíteni akarnak, és a kérdésedre válaszolni, nempedig teletömni a fejedet a sok maszlaggal. Amúgy amikor belekezdtem olvasni a kérdésedet, már írtam volna, hogy ez csak gyerek szerelem, és nem kell komolyan venni, viszont észrevettem hogy milyen érett vagy, és azt mondhatom, hogy lehet hogy te már most igazi szerelmet érzel. Ha nem, azzal sincsen baj. :) Viszont az osztálytársaid igazi nagy parasztok! XD
2013. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ha az az igazi szerelem,hogy folyamatosan rá gondolsz,hogy vágysz arra hogy beszélhess vele,és nem bírsz ki egy napot az nélkül,hogy ne beszélj vele,és hogy azt akarod,hogyha be széltek,boldog legyen és vidám?? lehet kicsit nyálasan fogalmaztam,én még nem tudom hogy milyen az igazi szerelem,én ezt érzem :)
2013. okt. 2. 13:58
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát kb. ez az! :D

De majd meg fogod érezni, amikor "igazán" szerelmes leszel.

2013. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ritka szerencsés ember az, hogy valaki 13 évesen megtalálja élete szerelmét, de van ilyen. :) Amit Te érzel, vagy amit én érzek, vagy bármely más szerelmes ember, az nagyjából ugyanolyan, csak az a különbség hogy aki idősebb az esetleg közös életen, családon gondolkodik, nem pedig csak csókolózik meg moziba jár. :D


Te jóval intelligensebb vagy még az én korosztályom-beli fiúknál is. :) Mondjuk engem is valahogy mindig kinéztek az oszt. társaim azért mert úgymond "koravén" voltam, én nem bírtam az ő szintjükön gondolkodni. :D Aztán most már nem is járok suliba mert otthon tanulok, és huszonévesekre kacsintgatok, hahaha. :D


Sok szerencsét és kitartást! ;)


17/L

2013. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm,meglesz!nem nagyon,de most mégis megismertem pár jó embert akik megértenek :)
2013. okt. 2. 14:07
 17/18 A kérdező kommentje:
lehet hülyének néztek,de én már most úgy tanulok,hogy olyan állásom legyen,hogy majd a leendő családomnak meg tudjam adni amit szeretnének,és eltudjam tartani a családot :)
2013. okt. 2. 14:09
 18/18 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ nagyon cuki, amit írtál, hogy egy lány nem trófea...

Ez nagyon aranyos, mi ezen nevettünk volna egész nap (jó értelemben)

Nálunk is vannak köcsögök, de nem ennyire

14/L

2013. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!