Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szerint 'szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerint 'szánalmas lúzer', aki nem ugorja meg a 'csillagos ég + 1' elvárásaikat?

Figyelt kérdés
Vagy csak az itteniek trollkodnak ennyire? Kezdek kiábrándulni belőlük pár heti olvasgatás után... Pedig eddig akik körülvettek, normálisnak tartottam őket, de azóta gyanakszom, hogy ez csak álca.
2013. jan. 27. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
A nők szerint minden pasi szánalmas lúzer, csak az épp aktuális szerelmük nem az...
2013. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sajnos sok itt az unatkozó, üres palsztik néni.
2013. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Igen, a csúnya férfiakat lúzernek tartják, sőt sokan az átlagosakat is.
2013. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
El ne bizonytalanodj a gyk-s kérdések miatt. Azért mondogatják ezt, mert otthon ülnek a gép előtt, de hogy milyen igazából csajozni/pasizni, hát fogalmuk nincsen.:) tisztelet a kivételnek.
2013. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát akik ilyeneket mondanak,azok vagy pénzéhes,külsőséges ribizlik,vagy nincs is pasijuk,csak ilyet szeretnének,de ez nem zárja ki az elsőt!


Hát ne a gyakori ribik megnyilvánulása alapján kezdjél már

kiábrándulni a nőkből!

Te is buta vagy akkor,az én ismeretségi körömben nincsenek ilyen csajok,és nem csak álca,mert teljesen hétköznapi,átlagos pasikkal vannak együtt.....


Állítom hogy ezeket a lányokat,akiknek ekkora az elvárásuk,láthatnánk élőben,nem lennének valami nagy szám!

2013. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös! Az a baj, hogy akik körülvesznek a valóságban is, elég kétszínűen és félreérthetően viselkednek, csak eddig azt hittem, nekem van üldözési mániám, de az itteniek alapján tökéletesen illik minden szar rájuk is...
2013. jan. 27. 14:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez a probléma az itt írogató szerencsétlenekkel. Hogy megmérgezik az ostobaságaikkal a többi embert. Ami nehezebb dolog, hogy az ideírogatók önmagukat is sok esetben lúzernek tartják, így a problémát ők IS generálják. Másik véglet, mikor önmagukat tökéletes embernek tartják, akinek semmiben nem kell változnia, csak a teljes egész női nemet hibáztatják. "mer a nőknek csak a jó pasi kell, minden nő felszínes, stb." ismerős? Bocs a sok offért, meg a hosszú válaszért, semmi dolgom, és unatkozom.
2013. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem minden nő ilyen.. Az én "elvárásaim" nem túl magasak egy férfival szemben: legyen normális, jó humorú, értelmes, külsőre meg adjon magára, ne legyen ilyen borostás pattanásos fürdetlen zsíroshajú "kocka".. (am. a kockákkal semmi bajom, általában jó arcok, de aki napi 25 órában tolja a wowot és elhagyja magát, az taszít)

DE! Aki nem jön be nekem, az se szánalmas lúzer, max nekem nem jön be :D (az én szememben max a műmájer páwa alfahímek szánalmasak :D )

19L

2013. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom.....azért vannak normális,nem álomvilágban élő nők,csak hát őket meg nehéz megtalálni,mert nem reklámozzák agyon magukat,mint ezek a tipikus ribizlik,akik itt pózolnak,ott pózolnak,mindenhol pózolnak,tele van velük a pláza,a facebook!

Nem mindegy hogy hol ismerkedsz......

2013. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrétan ismerkedni alig lehet sajnos. Nincsenek már normális non-profit társkereső oldalak se úgy igazán normális hölgyek. De persze lehetnek kivételek csak hát ritkák mint a fehér holló.
2013. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!