Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy ilyen...

Bellatrix:3 kérdése:

Mit gondoltok, ha egy ilyen stílust képviselő lány jön veletek szembe az utcán? A többi lennt.

Figyelt kérdés
Mindenki válaszára kiváncsi vagyok. Azért is többek között, mert én is hasonlóan nézek ki. Link: [link] [link] Csak az arcomon egy piercing van, az orromban egy karika (jobb oldalon). A fülemben is van néhány piercing...A hajam pedig kétoldalt van felnyírva és rövid.

2015. ápr. 22. 14:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hello. Kb. 10 éve én is így néztem ki. Tartoztam egy körhöz és kb. tisztában voltam vele hogy "mit követel" az a szubkultúra, de ez régen volt. Ha meglátok egy ilyen karaktert viszont tudom hogy a külső ellenére lehet ápolt, vicces, akár nyitottabb szívű egyéniség az átlagtól. Már eleve ezzel a külsővel többet adott ki magából mint a hétköznapibb öltözetű társai.

Nálam ez a viselet részben a családba érkező babák miatt szűnt meg. Már utáltam ki be csavarozni a pofatüskéimet ha vigyáznom kellett a gyerekekre, javarészt egy pasi volt a döntő :) Rávett hogy próbáljak ki más öltözékeket is és így is jó.

2015. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%

Tök vicces, mert nekem fekete ruhám sincs, kb. mindig 8 szín van rajtam és szőke vagyok, ennek ellenére nem botránkoznék meg, sőt.


Szeretem az ilyen embereket, mert nem átlagosak. Nagyon sokszor aki "ijesztően" néz ki, az nagyon kedves, aki meg "normálisnak" néz ki, az tele van előítéletekkel. Talán mert ők jobban félnek a szomszéd véleményétől, minthogy kifejezzék önmagukat.


A poén az, hogy szerintem te néznél le engem, ugyanúgy az előítéletek miatt.

2015. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, meglehet, hogy igazad van. Bár igyekszem nem első látásra ítélkezni. A legjobb barátnőmnek is ilyen színen stílusa van.:) Szóval nem csak "magamfajtákkal" állok szóba. :)
2015. máj. 5. 16:49
 24/24 anonim ***** válasza:
Engem különösebben nem érdekel, bár lehet alaposabban szemügyre veszem az ilyen embert, mint a többit, puszta kíváncsiságból, hogy aztán negyed perccel később már őrá se emlékezzem. Úgy gondolom, a szándékosan ijesztő külső általában palástolni hivatott valamit; nekem eszembe nem jutna a külsőmért egy fűszálat arrébb tenni leszámítva, hogy felveszem a legkényelmesebb ruhám és kifésülöm a sörényemet, hogy kilássak (kis költői túlzással persze) - ezzel sem vagyok már tizenkettő egy tucat, ami jó, mert aki elfogad az ártalmatlan faksznijaimmal, azzal jóban vagyok, aki nem, azzal nem rontjuk egymás levegőjét fölöslegesen. Jobb azt adnom, ami belőlem jön és nem azt, amit elvárnak, mert az egyik legmoslékabb dolog azt érezni, hogy megszerették a maszkomat.
2016. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!