Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy ilyen...

Bellatrix:3 kérdése:

Mit gondoltok, ha egy ilyen stílust képviselő lány jön veletek szembe az utcán? A többi lennt.

Figyelt kérdés
Mindenki válaszára kiváncsi vagyok. Azért is többek között, mert én is hasonlóan nézek ki. Link: [link] [link] Csak az arcomon egy piercing van, az orromban egy karika (jobb oldalon). A fülemben is van néhány piercing...A hajam pedig kétoldalt van felnyírva és rövid.

2015. ápr. 22. 14:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%

Lisbeth Salander. :) Könyvben olvasva a karaktere eléggé szimpatikus számomra. Így filmen mikor a szöveghez tényleges kép is társul, igazából nem tudom mit gondoljak.

Belemehetnék most egy kisebb karakterjellemzésbe, mert amit eddig a válaszokban jellemzésként leírtak a kép alapján abszolút egybe vág azzal, amit a könyvben is hittek az emberek Salander-ről. Csak őt nem érdekelte, sőt néha még mulattatta is a dolog.

Ha szembe jön velem egy ilyen lány az utcán igazából egy dolog mindig eszembe jut: Ha gyereke lesz, hogy fogja neki elmagyarázni miért néz így ki?

De ez kb. tartana egy percig utána tovább lépnék a dolgon és nem érdekelne különösebben hogy néz ki az aki éppen velem szembe jön.

2015. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Mennyi érdekes válasz. :) Érdekes, hogy az emberek nagy többsége a mellett, hogy a külső alapján ítéli meg, az ilyen stílusu, vagy személyiséggel rendelkező embereket, amellett még le is nézi. Furcsa mód már kinézetről le bunkó parasztozza...pedig nem tud róla semmit. Mondjuk fontos az első benyomás, de fontos a tolerancia is. Fontos, hogy ne úgy nézz rám (vagy bárki másra), mint egy tanulatlan személyre...holott semmit nem tudsz rólam...

Várom a további válaszokat. Nagyon érdekes, hogy kiből mit vált ki az ilyesmi. :)

2015. ápr. 22. 18:10
 13/24 anonim ***** válasza:
6%
A toleranciát mint fogalmat a liberálisok, a társadalom legintoleránsabb rétege kisajátította magának. Tehát én nem akarok toleráns lenni. Továbbá te szánt szándékkal, mész szembe a normákkal és váltasz ki a külsőddel megbotránkozást az emberekből, akkor miért vársz toleranciát?
2015. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán tök mindegy, hogy hogyan néz ki csak ne essen nekem, mert akkor én is neki esek. Olyan ijesztő a második kép, olyan mint ha egy gyilkos, vagy egy rabló lenne álarcban. :D De az első képen eléggé elfogatható ha valamit megkérdezne válaszolnék is neki.
2015. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Figyelemfelkeltő stílus, tehát vmi gondja/baja lehet (pl. alkoholista az apja és emiatt szorong, szülők elváltak, vagy bántalmazzák stb.), amit szeretne megoldani, de nem tud róla beszélni.

Ha pedig divatból csinálja , akkor a férfiaknak nem igazán jön be , a leszbikusoknak viszont igen.

2015. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Engem pusztán statisztikai okból érdekel az emberek véleménye.

Mulatságos az emberek reakciója az utcán, buszokon. Egyesek még a szájukat is eltátják, na az nagyon vicces. Különben meg mindenki azt gondol amit csak akar, mert ez őket jellemzi. Jókat lehet szórakozni az emberi reakciókon. :D Jöhet a többi válasz is.

2015. ápr. 23. 16:29
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Tinikoromban tetszett az ilyesmi stílus, úgyhogy semmiképp se ítélnélek el, de már kinőttem ebből, illetve sose éreztem azt, hogy öltözködéssel kéne kifejeznem azt, hogy tartozom valahova. Amúgy szerintem ahhoz kell egy nagy adag bátorság, hogy valaki így nézzen ki, de érdekes módon az a tapasztalatom, hogy a legtöbb metálos, stb. öltözködésű lány csak a bő bandás pólókkal és sok sminkkel palástolja az önbizalomhiányát.
2015. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

"a legtöbb metálos, stb."


Ne mossuk már össze a metált ezzel a punk borzalommal könyörgöm!

2015. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#18 Ne mossuk össze a punkot ezzel a goth borzalommal, kérem szépen!
2015. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hello Bellatrix,


Te panaszkodsz(?) vagy sérelmezed és elítéled azt hogy az emberek a KÜLSŐD miatt elítélnek. megítélnek, rosszat gondolnak rólad, pedig szerinted te egy jó ember vagy (és tök valószínű, hogy így is van, csak éppen ez a külső tetszik neked. Igaz?


Ugyanakkor EGYEDÜL TE vagy a felelős azért, hogy a külsőd ilyen, és pontosan tudtad/tudod, amikor ezt a külsőt kialakítotad magadnak, hogy az emberek nagy többsége el fog ítélni. Igaz? Vagy váratlanul értek a reakciók?


Szóval igazából valami miatt te vágysz arra, hogy az emberekben megbotránkozást kelts az utcán, a buszon, az iskolában, a munkahelyen. Nem így van? vagy igazából ez bánt téged?



Szeretném megkérdezni tőled, hogy miért jó az neked, miért vágysz arra, hogy az emberek megbotránkozzanak a külsődön.


Megköszönném, ha válaszolsz nekem itt vagy akár privátban. már csak azért is nagyon érdekelne a válasz, mert van egy lány unokatesóm, akivel tök jóba vagyok/voltam és hasonlót csinált a külsejével...amikor találkoztunk nemrég és látta rajtam az őszinte megdöbbenést (alig ismertem fel), akkor megsértődött, és nem volt hajlandó velem beszélgetni...Köszi ha megteszed.

2015. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!