Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy ilyen...

Bellatrix:3 kérdése:

Mit gondoltok, ha egy ilyen stílust képviselő lány jön veletek szembe az utcán? A többi lennt.

Figyelt kérdés
Mindenki válaszára kiváncsi vagyok. Azért is többek között, mert én is hasonlóan nézek ki. Link: [link] [link] Csak az arcomon egy piercing van, az orromban egy karika (jobb oldalon). A fülemben is van néhány piercing...A hajam pedig kétoldalt van felnyírva és rövid.

2015. ápr. 22. 14:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Drogos, leszbikus, liberális. Nagyon nem szimpatikus.
2015. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sem szimpatikus. Tizenéves koromban még tetszett az ilyesfajta öltözködés, de mára már hála istennek kinőttem.
2015. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Leszbikus vagyok, ... nekem bejön :)
2015. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

El sem tudom a kép alapján dönteni, hogy valóban lány e.

Az biztos, hogy megnézném mert nagyon furcsa kinézetű.

Nincs bajom az ilyen emo/goth félékkel de nem barátkoznék velük.


Amúgy mindig HozeÚr-ból indulok ki ha ilyet látok.

2015. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Batman és Joker szerelemgyereke 😃

Amúgy nyilánvalóan éppen görcsösen igyekszik kitűnni a tömegből. Az eszével, tehetségével, jellemével is megtehetné, de ő inkább a külsejére koncentrál, ami nem épp pozitív dolog. Valószínűleg vagy aluliskolázott, vagy munkanélküli, mert "rendes" állásinterjúról a HR-es szó nélkül kipenderítené. Ennyi.

2015. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Buta, munkanélküli, unszimpatikus. Feltűnési viszketegségben szenvedő ember. Miért nem az eszével tűnik ki inkább, mint ilyen külsővel?
2015. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

Filmekbe menő, utcán gáz.

Az, hogy miért azt tökéletesen leírták már előttem.

2015. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy iszonyatosan rühellem ezt a filmet és könyvet. Nagyon, de nagyon.

Az a nyomoronc Hoze még mindig él? :D

2015. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%
Amíg nem ismerem, nem gondolok róla rosszat, csak öltözködés vagy stílus alapján.
2015. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Azt hogy vannak lelki sérülései és ezzel az önkifejezési móddal próbál kompenzálni valamit. Hogy szerepben van. Hogy valószínűleg másban, máshol és máshogy próbálja megtalálni és pótolni azt a valamit, amit talán keres és keresnie kéne. Azt, hogy lehet hogy ez az arc egy kislny pajzsa, de az is lehet hogy egy önveszélyes úton járó eltorzult lélek tükre.
2015. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!