Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt valaki, akinek nincs...

Van itt valaki, akinek nincs érzései? SOS! További lent.

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy hozzám hasonló emberek, akiknek nem nagyon érzi az érzéseit. Ha valakinek igen, vagy volt ilyen. Szeretném tudni, hogyan lehet visszakapni az érzéseimet, ha valakinek sikerült, örülnék ha elmondaná hogyan.

Mert már eltűntek az érzéseim, semmit nem érzek. Ezt nem tartom normálisnak és kétségbe vagyok esve. Szüleimnek nem merem elmondani, tuti, hogy hülyének néznek engem,és akik közel vannak hozzám, nekik sem merem mondani, mert ez a dolog, olyan mintha ciki lenne.Nem tudom, hogy mondjam el, olyan érzés, mintha én vagyok egyetlen idegen lény, aki nem tartozik ide, mert neki nincsenek érzései. És ha nevetek, vagy mosolygok, gyakran elhittem, hogy ez igazi volt, ritkán igaziból mosolygok vagy nevetek. Nem tudok szeretni már.

Kérlek, segítsetek, hogy mit kell tennem. Barátnőimnek elmeséltem, csak hallgatnak és kész, nem segítenek nekem, szóval leszarták engem. Már-már értelmetlennek tartom az életemet, mert nem tudok boldog lenni, de nem szívesen élném végig, hogy nem tudok érezni semmit. És kérlek titeket, ne írjátok oda azt, hogy ez tini baj, mert nekem nem az! Olyan a lelkem, mint egy pillangó üres bábja, ami kiszáll belőle a pillangó, és az a pillangó az érzéseim....



2015. márc. 24. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"kétségbe vagyok esve"

Nem ellentmondás ez így?

2015. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én érzéketlen vagyok pl. nem tudok szeretni, sajnálni stb.
2015. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg nekem sincs sok, bár szeretni az az egy amit még tudok, de csak ritkán és most sincs kit. Meg vidám szoktam lenni.:) Lehet, hogy ha valaki nagyon szeretne téged, valaki olyan ember, aki tényleg nagyon tud szeretni őszintén, és neked se közömbös, akkor visszajönnének az érzéseid?


Belőlem ilyen érzések hiányoznak: félelem, célok, aggodalomaggodalom, harag, idegesség, feszültség, stb.

2015. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es, jah, nem is tudtam, hogy ez is érzések közé tartozik.

2-es, velem is igy van.

3-as, nem, nem vált ki belőlem, ezért utálom, hogy mindig kényszeredetten kell ölelnem vkit vagy mosolyogni rá, ami igazából semmit nem érzek irántuk.

2015. márc. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!