Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Széles csípőről mi a véleménye...

Széles csípőről mi a véleményetek? További infók alul.

Figyelt kérdés
Csak szeretném tudni, hogy kinek mi a véleménye a széles csípőről. Sajnos nekem magasságomhoz képest is, és amúgy is nagy csípőm van. 150 cm, 50 kg vagyok és 90cm a csípőhosszam.

2015. febr. 9. 19:46
 1/6 anonim válasza:
Én nő vagyok és szerintem kifejezetten nőies a széles csípő, ha szépen "karban van tartva", testmozgással és helyes-tudatos táplálkozással.
2015. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A széles csípő nagyon vonzó egy nőn. :)
2015. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nőies a széles csípő. Kifejezetten szeretem, főleg mikor ring jobbra-balra járás közben...
2015. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem hossznak mondják, hanem kerületnek, csípőkerületnek. Nem okoskodni akarok :)

Nekem is széles csípőm van, 160 cm vagyok és 104 cm-es a csípőm, igaz, most híztam. Engem zavar, mert megnehezíti a ruhavásárlást. De általában a pasiknak tetszik, a barátom pedig imádja.

Szerintem csak akkor szép, hogyha vékony derék jár hozzá.

2015. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon cukik vagytok. :) :D
2015. febr. 9. 21:12
 6/6 born2rise válasza:
Lehet nem látszik, de nagyon sok férfinak tetszik a széles csípő (esetleg molett testalkat), ezen nem szégyenkezz, semmi probléma vele.:)
2015. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!