Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan gyereknek erzem magam...

Olyan gyereknek erzem magam 19 evesen a korombeliekhez kepest. Miert van ez?

Figyelt kérdés

Pl most van ez az eden hotel is..

Ott van Bea. 19 eves mint en, de siman 24-25nek latom..

De minden korombelinel ezt erzem szinte..

Neki mar mellmutetje,szajfeltoltese volt stb..

En meg itt allok 19 evesen meg suliba jarok, sokszor borzasztoan komolytalan tudok lenni..egyszeruen nem erzem magam felnottnek.

Ez miert van szerintetek?


2015. márc. 24. 11:59
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Megértem a helyzeted! Én is hasonló cipőben járok!

Én 22 éves vagyok. De még mindig ugyan ezt érzem.

Bár én már nem járok suliba, dolgozok, de mégis úgy érzem mintha én le lennék maradva a korombeliektől!

Szüleimmel élek, talán még ez a baj! Ha elszakadnánk a családifészektől,és külön életet élnénk. Talán változna a helyzet, és mi is úgy mondd "felnőttnek" éreznénk magunkat. Mikor 19 voltam még én is tanultam, sőt, még 21 éves koromig tanultam. Rossz hirtelen belecsöppenni a felnőtt életbe. Álláskeresés, állásinterjúk, egyik munkahelyről a másikra mész, mert igazából próbálgatod magad minden területen... Nem kellemes! Én visszasírom az iskolai éveim. Addig a szülők se nyaggadtak a munkával, és nem mondták kb mindennap a szemembe hogy egy semmirekellő vagyok. :) Remélem ezekután még örülsz hogy tanulhatsz, és nem vagy igazából felnőtt!

2015. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

19 évesen én se éreztem magam olyan hűde felnőttnek. most még 23 évesen se igazán, pedig effektíve felnőtt életet élek(ami annyiban merül ki, hogy dolgozok).


az ilyen éden hoteles gizdák meg nem mérce. ne hozzájuk hasonlítsd magad.

2015. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is kérlek, ne a celebekhez/celebnek képzelt senkikhez mérd magad.


Másodszor: nem vagy lekésve semmiről. Még tanulsz, még félig gyerek vagy, félig felnőtt. Majd szép lassan mész fősulira, albérletbe, vagy koleszba, még egy kicsit jobban leszakadsz a szüleidről, elkezdesz diákmunkázni, lesz önálló kereseted, még egy lépés... és azt veszed észre, hogy egyre inkább önállósodsz. Ez így van rendjén. Nem vagy lekésve semmiről. Főleg ha a suli nálad még középiskolát jelent. Éld meg ezt az időt is. Ha meg már a fősuli elején tartasz, akkor máris tehetsz lépéseket, ha akarsz egyáltalán. Ha nem akarsz, akkor még nem kell. Majd idővel. :)

2015. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Akiket a tv-ben látsz, rib ancok. Nem kritika, tény. 19 évesen egy kiégett rib anc. Örülj, hogy nem hasonlítasz rájuk! Azért nem érzed magad felnőttnek, mert nem vagy az. Az sem az, akit te annak látsz. Érzelmileg instabil, mentálisan sérült, de nem felnőtt. N31
2015. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok. Én is tanulok igaz albérletben lakom. Én is nagyon sokáig úgy éreztem mint te. Pontosan fél éve lettem felnőtt, mikor megvettem a kiskutyám és őt egyedül kell ellátnom. Előtte én se éreztem magam felnőttnek.
2015. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor 19 évesen bekerültem az egyetemre, akkor nagyon rosszul éreztem magam, mert körülöttem mindenki olyan marha nagy felnőtt volt. Aztán idővel rájöttem, hogy semmivel nem többek nálam, csak eljátsszák, hogy ők már nagyon, komolyak és elvontak. Talán legbelül ők sem hitték el. Ne az alapján ítélj meg másokat, hogy minek mutatják magukat, s magadat se ilyen mérce alapján értékeld, mert nincs értelme. Ez az Éden Hoteles csaj nem felnőtt. Biztos te is tudnál a korodnál idősebbnek látszani, ha szétplasztikáztatod magad. És ha kellőképp ráfekszel a témára, te is tudnál olyan leharcolt lenni, mint azok a kiscsajok, akik 14 éves koruktól vastagon kimázolják magukat, és több srác ment át rajtuk pár év alatt, mint egy futballcsapat cserejátékosokkal együtt. De szerintem ne ez legyen a célod! :) Az ember soha nem fogja magát nagybetűs felnőttnek érezni, én legalábbis lassan 33 évesen még mindig ugyanannak a srácnak érzem magam, mint 10-15 évvel ezelőtt. Nyilván a viselkedésem más, de lélekben az ember soha nem fog arra a tudatra ébredni, hogy "Úristen, én most felnőtt vagyok!".
2015. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert még nem vagy felnőtt!!! :D És ez igy jobb is! :) Én örülök, hogy nem hasonlitasz Beára.
2015. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!