Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan tudtok a legjobban...

Magasfalakacélrácsok kérdése:

Ti hogyan tudtok a legjobban feloldódni?

Figyelt kérdés
Én chaten keresztül sokkal nyitottabb vagyok, de akkor is, ha angolul beszélek.
2015. márc. 13. 20:25
 1/3 anonim válasza:
ha alkoholt iszom
2015. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ipari mennyiségű alkohollal
2015. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam társaságtól is függ, mert ha alapból olyan helyre keveredem, ahol már az emberek arcára kiül a rosszindulat, lenézés, vagy olyanokról beszélgetnek, amihez totál közöm nincs, és teljesen másvilágban mozgok, akkor nyilván nem oldódok fel egyszerűen, sőt valószínűleg inkább keresek másik társaságot. Viszont engem kifejezetten "felspanol", ha nyitott, mosolygós, kedves, értelmes, hasonló érdeklődésű emberek közé kerülök. Még egy másik dolog, ha érzem, hogy a társaságban vannak nálam félénkebbek is, akkor nagyon megpróbálom őket is belevinni a kommunikációba, érdeklődők stb. Ha csupa születésétől kezdve nagyszájú vesz körül, akkor szóhoz sem jutok.

Másik meg tényleg az alkohol, csak ha túlzásba viszed akkor meg már azért nem tudsz beszélni :D

2015. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!