Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai világban részesül...

A mai világban részesül valami hátrányban az, aki nem használja a facebookot, vagy nincs rajta?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Aki nem regisztrált soha, az meg van nélküle. De pl. regisztráltam anno, és utálom az fb-t, de nem tudom rávenni magam arra hogy töröljem. Tulajdonképpen csak a pár kedvelt sorozatom facebook "rajongói oldala" miatt használható, az új infók miatt, meg hogy mikor lesz új rész feliratozva.
2015. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, sokszor hallom hogy tanulócsoportok, osztályok ezen tartják a kapcsolatot sőt a tanár is ezen keresztül üzen. Én is több csoportnak vagyok tagja, pl a gyerekem osztálytársainak a szüleivel, nekem kényelmesebb mint az email; osztálytalálkozót is azon szervezünk, az egyetlen személyt aki nincs rajta pont sikerült elérni telefonon, de ha valami gyakori neve lett volna akkor kizárt hogy ki tudtam volna nyomozni a telefonszámát...
2015. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem,csak hát a legtöbb embeer(akik között èlsz fönt van)

De előnyei és hátrányai is vannak

előnyök:

Tudsz chatelni,beszélni a barátaiddal

Fontos hírekről értesülhetsz

vicceket olvashatsz

olyanról beszélhetsz amiről máshol nem tudsz

jelzi ha a barátodnak születésnapja van

játszhatsz rajta

meg ilyenek,tehát mindenről értesülhetsz

hátrányai:

Függőség

Vírus

emberek akik föltörik az oldaladat és sok személyes dolgot tudhatnak meg rólad

olyan emberekkel is találkozhatsz,akik hazudnak,és veszélyesek lehetnek

Én azért ajánlom h menj föl,de ahogy akarod,csak legyél óvatos

2015. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és tanulásnál,munkánál is sokat segíthet
2015. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen korosztályba tartozik az illető. Pl. szüleim 50 fölött vannak, ők nem használják és semmilyen hátrányban nem részesülnek. Viszont, aki egyetemre jár annak nagyon hasznos lehet a különböző egyetemi csoportok miatt, ahova sok hasznos dokumentumokat feltöltenek egymásnak a hallgatók. Így ezekről lemaradhat, ha épp nincs regisztrálva. Összességében azonban szerintem kijelenthető, hogy nem részesül hátárnyban az, aki nem használja.
2015. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előnyei egyértelműen vannak, a hátrányait meg meglehet szüntetni azzal, hogy törlöd vagy letiltod aki idegesít.
2015. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!