Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szűntetik már meg a...

Miért nem szűntetik már meg a Facebookot?

Figyelt kérdés
Csak bajt hoz. Főleg a párkapcsolatokban.
2013. nov. 14. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Amelyik párkapcsolatba kárt tud tenni a facebook, ott már amúgy is baj van.
2013. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem már Zuckerberg is megbánta, mert 100 hogy nem ilyenre végeredményt képzelt el.

Én is nagyon nehezen szántam rá magam hogy regisztráljak, de már minden ott zajlik. Ha nem lenne facem, akkor sajnos nem tudnék egy csomó dologról (iskolai ügyek, következő baráti találkozók, összejövetelek, szólni valakinek ha fontos dologról van szó és nincs meg a telefonszáma stb.) De többre én sem használom. Aki már mélyebben belemászik, annyira hogy már gondja is van belőle(pl. ahogy írtad, párkapcs) akkor már nem arra használja amire ki lett találva eredetileg.

2013. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért mert profitot termel. És minden arról szól manapság.
2013. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
1-nél a pont.Ha szar a kaocsolatod, és kettőig nem látsz a féltékenységtől akkor magadat okold, ne az Fb-t.
2013. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
62%

Azért, mert kolosszális üzlet.


" Csak bajt hoz. Főleg a párkapcsolatokban. " - Hm, mivel hoz, zsákkal vagy postával ?

Az emberi felszínesség, üresség és ostobaság az, ami bajt hoz.

2013. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Az emberekkel van baj, nem a Facebookkal.
2013. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Hű, de nagy marhaságot írtál! :D

Normális emberek normális párkapcsolatában nem hoz semmi bajt semmilyen közösségi oldal.

Amelyik kapcsolat meg nem ilyen, abban úgyis baj lesz Facebook nélkül is.

2013. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tiltsák be a konyhakést is, mert most egy apa összeszurkálta a gyerekeit.


Nézd, az én egyik párkapcsolatomban sem hozott bajt. Mégpedig azért, mert nem írom ki kétpercenként hogy kapcsiban vagyok és kivel, meg hogy unatkozom. Nem lájkolgatok össze-vissza, nem írok ellenkező nemű ismerősök képei alá, hogy fúúú de szupcsi vaaaagy cicaaaa, el vaok ájulva.

Aki nem tudja mértékkel kezelni, figyelembe véve, hogy a megosztott adatok nyilvánosak lesznek, az magára vessen.

2013. nov. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nálam még soha nem hozott bajt. Pláne, hogy mostani barátnőmet ott ismertem meg.

Tudod, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Egy kommunikációs eszköz nem fog bekavarni sehol. Mellesleg #1-nek igaza van. Ott bizony a kapcsolattal van baj.


Megjegyzés: nem kötelező ám használni!

2013. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Megjegyzés: nem kötelező ám használni",


Na ez az!!!!

Kérdező, téged és a párodat ki kényszerít arra, hogy használd?

2013. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!