Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szűntetik már meg a...

Miért nem szűntetik már meg a Facebookot?

Figyelt kérdés
Csak bajt hoz. Főleg a párkapcsolatokban.
2013. nov. 14. 20:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A (volt) párom Facebookon kavar másokkal. Onnan tudom hogy megnéztem. Ha nincs Facebook, akkor nyilván nem teszi mert ezek az egyének túl messze laknak. Bár volt nemegy közülük akivel megbeszélte hogy találkozni fognak. Ez még akkor volt mikor jártunk.


Lehet hogy konkrétan nem csalt meg, ezt nem tudom. De a szándék megvolt benne. Ez is elég.

2013. nov. 16. 09:59
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nincs Facebook, akkor nyilván nem teszi" Persze, minden bizonnyal, aki összevissza kavar másokkal, csak és kizárólag Facebookon képes erre, igaz?

Arról, hogy nem bírtál egy értelmes, hűséges csajt/pasit (a nemed nem derült ki) felszedni, vagy neadjisten te nem voltál elég ahhoz, hogy kitartson melletted, arról bizony nem a Facebook a hibás.

Lehet magyarázkodni, de tudod, aki nem akar félrelépni, az nem is fog. Az meg nem megoldás, hogy elzárjuk a másikat, hogy potenciálisan ne legyen lehetősége másokkal kommunikálni.

2013. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nezd, egy idoben en is pasiztam a neten. Egyszer akkor amikor nem volt senkim, egyszer pedig akkor, amikor volt baratom, de mar nem voltam vele boldog es elkezdtem masfele nyitni. Egy atlag no, ha igazan nonek erzi magat a baratja mellett es boldog, nem kezd a neten flortolgetni. Az, hogy te mar nem voltal neki eleg, az nem a facebook hibaja es ha nem lett volna, akkor mas modot talal, hogy pasizzon. Amikor en flortolgettem, akkor a facebook meg csak egy kosza gondolat volt talan... De internetes tarskereok, csevegoforumok voltak.


En most jol erzem magam a baratommal, nincs igenyem arra, hogy a bokokat, udvarlast es a flortot mashol keressem.


Ugyhogy mas hibaztatatasa helyett nezz magadba.

2013. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Magamba nem kell néznem mert én nem csaltam meg, és alapvetően nem a Facebookot hibáztatom de mégis hozzájárult, emiatt vagyok dühös rá.

24/F

2013. nov. 16. 15:30
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mindenáron valami bűnbakot akarsz találni, ahelyett, hogy a valós okot keresnéd? Ha mondjuk a csajokéspasik.hu-n ismerkedett volna, akkor annak a bezárását követelnéd? Ha randivonal.hu-n, akkor azt akarnád bezáratni? Ha telefonos társkeresőn pasizott volna, akkor meg szűnjön meg a T-Mobile? Ha a sarki kocsmában csábult volna el, akkor zárjon be a kocsma?

Nem gondolod, hogy "kicsit" rossz irányból közelíted meg a problémát? A Facebook jelen esetben csak egy eszköz. Ennyi erővel mondhatnánk azt, hogy a közúti balesetekért az úttest a hibás, és azonnal szedjük fel az összes aszfaltot, mivel az okozza a baleseteket!

De úgy látom, az értelmi szinted nem elég ahhoz, hogy ezt megértsd.

Nem bűnbakot kéne keresni, hanem 1. elfogadni, hogy mást keresett helyetted, 2. a valódi okokat felderíteni, és abból a tanulságot levonni.

"Magamba nem kell néznem mert én nem csaltam meg" Nem tudom, hány éves vagy, de agyilag eléggé éretlen. Tudod, nem mindig az ám a hibás, aki egy kapcsolatból kilép (vagy ki akar lépni). Sőt, nagyon sokszor nem az a hibás, aki végül lelép. (Mond az valamit, hogy ok-okozat? Ne csak az okozatot nézd, hanem az okot is!) Tudod, nagyon gyakran van, hogy valaki nem kapja meg tőled azt, amit egy kapcsolattól elvárna, és azért lép le. Könnyen lehet, hogy te nem adtad meg neki azt, amit egy ép pasi egy kapcsolatban megadhat. Szóval kicsit nyomd el azt a fene módon betegesen nagy büszkeségedet, és fogadd el, hogy te sem kellesz mindenkinek. És erről nem a Facebook tehet! Akire/amire haragudhatsz, jelen esetben csak a kapcsolatotokban részt vevő két személy, és semmi más.


Mellesleg továbbra is kérdem: az hogy lehet, hogy nekem barátnőmmel tökéletes a kapcsolatunk, pedig használjuk a Facebookot?

2013. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"alapvetően nem a Facebookot hibáztatom de mégis hozzájárult, "


Nem. TE járultál hozzá, hogy máshol flörtölgetett, mert tőled valamit nem kapott meg. Ha nem lenne facebook, akkor más oldalon keresett volna férfiakat, ismeretségeket.

2013. nov. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, en amikor fiatal voltam gond nelkul megcsaltam barkit akivel jartam ha ahhoz volt kedvem. nem voltam huseges senkihez csak amig nekem ugy tetszett.


a facenek ehhez semmi koze nem volt mert ez ugy tobb evtizeddel a facebook szuletese elott tortent;-))))

2016. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!