Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy fiú pinket hallgat?

Az gáz ha egy fiú pinket hallgat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik számait:D
2015. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az, hogy kinek mi gáz ,az relatív és tág fogalom. szerintem nem gáz. én hallgatok mindenféle zenét, pinktől is van jó szám.
2015. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hallgatsz amit akarsz. Mindenki szerint más gáz. Én személy szerint akkor se hallgatnám ha fizetnének érte (bár ha jól akkor átgondolnám) de ki vagyok én hogy megmondjam hogy mit hallgass? Pont úgy ahogy engem se érdekel hogy mások mit szólnak ahoz amit én hallgatok. Persze a nyilvános hangos zenehallgatás más téma, de az mindennel bunkóság.
2015. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, nem felelhetsz meg mind a 7 milliárd embernek. Az a gáz, ha érdekel mások véleménye. Ha ősember huhogást hallgatnál, ahhoz sincs köze másnak. :D
2015. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mások előtt ne hallgasd, de ha tetszik magadban nyugodtan, nincs ezzel baj.
2015. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!