Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jut eszedbe arról, aki...

Mi jut eszedbe arról, aki Savage Gardent hallgat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy semmit sem ciki hallgatni, most nem ezt a választ várom. A kérdés tulajdonképpen az, milyennektartod a zenekart, ciki-e, jó-e, nem érdekel-e, stb., csak most nem akarom a "semmi sem ciki" választ kapni, ezért így fogalmaztam.
2013. aug. 29. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak a Truly, madly, deeply-t ismerem tőlük. Az elég nyálas sztem.
2013. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha még Soundgardent mondtál voln :D

De őket sajnos nem ismerem.

2013. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A truly madly deeply valóban nyálas, de beismerten ezért is írták (értd: játszák agyon a rádiók)
2013. aug. 30. 15:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Az jut eszembe, hogy vegre valaki nem tuc-tuc zenet hallgat.
2013. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

miután belehallgattam 2 számukba ennek a zenekarnak vagy minek az hogy, ezis meleg vagy kanos tizenéves kiscsaj aki azt hallgatja.

amúgy meg míg nekem nemkell nekem kevésbé tetsző dolgoka hallgatnom azt hallgat bárki amit akar.

2013. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mért lenne meleg, aki hallgatja, csak azért, mert a zene szerinted olyan? Ha ez így működne, egész nap olyan embereket hallgatnék, akik jól néznek ki, jó a hangjuk, és jók matekból, hátha én is az leszek. A kanos kiscsaj dologgal sem értek egyet, mert, látod neked is utána kellett nézned, kik ők. És a kanos kis csajok az élvonalbeli előadókat hallgatják.


De nem vitatkozom, csak elmondtam a véleményem, tudom, hogy én kérdeztem. Azért örülök, hogy pozitív dolog is jött, köszi! De a negatívokat is köszi.

2013. aug. 31. 23:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Bálint gazda
2013. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én szeretem,csak kár,hogy meleg az énekes... Ez van.
2013. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát aztán? Nem azért hallgatom, mert férjet keresek (lány vagyok).
2013. szept. 13. 01:59
 10/15 anonim válasza:
Igazad van.
2013. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!