Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz, hogyha egy emo nem...

Vivi Pinky kérdése:

Az gáz, hogyha egy emo nem emo-zenéket hallgat?

Figyelt kérdés
Én emo vagyok, de Korn-t hallgatok. Nektek, emoknak, mi erről a véleményetek?
2015. jan. 19. 17:46
 1/7 piriiiii ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
2015. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 megadeth18 ***** válasza:
39%
A "gáz" kifejezés eléggé relatív. Tudod mit jelent az hogy emo? Érzelmi stílus, zenétől és kinézettől függetlenül. Nem muszáj vasalt haj, orrpiercing, antifitnessclubos poló, hogy emo legyél, és nem is muszáj azt hallgatnod. Viszont a Kornra egyaltalán nem jellemző az érzelmi intelektus, szóval szerintem evvel melléfogtál, vagy félreértelmezted a stílus mivoltát. Amúgy kornon kívül mást is hallgatsz?
2015. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Joci_27 ***** válasza:
38%
Az már önmagában gáz, ha emo vagy.
2015. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló: persze mást is hallgatok, a Kornt azt csak példának irtam de irhattam volna mást is. Amugy emo vagyok, a zene is csak azért nem emo mert cikiznek miatta.
2015. jan. 19. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:

2. te miről beszélsz?! Az emo gyökere a zene. Minden más erre épül...

Kérdező ezt nem értem. Azért nem hallgatsz emo zenét, mert gáz ("a zene is csak azért nem emo mert cikiznek miatta")? Ha jól értelmeztem inkább ez a gáz.

Én emo voltam és vagyok, de sose érdekelt mit gondoltak mások. Ha rockhoz volt kedvem azt hallgattam. Attól még nem leszek "rocker".

2015. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet követnem kellene a példádat, hogy nem foglalkozok azokkal akik piszkálnak... A rockeres részbe meg igazad van. Ugyhogy köszi 😊
2015. jan. 19. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Sosem értetem, hogy miért kategorizálják be emberek saját magukat...saját magadat dugod ketrecbe, ha eldöntöd, hogy emoként csak emo zenét hallgathatsz. Mi a helyzet az énekórákkal, ahol klasszikusokat rak be nektek a tanár? Közlöd vele, hogy Te csak emo zenét hallgatsz, és pl. Beethoven nem emo, így legyen kedves neked ne játssza le, vagy mi?
2016. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!