Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz az, ha egy lány fejhallgat...

Gáz az, ha egy lány fejhallgatóval hallgat zenét az utcán?

Figyelt kérdés

Ilyesmivel:

[link]

vagy

[link]


Nem túl feltűnő? Nem bámulnak meg?


2014. aug. 19. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?? Egyáltalán nem az.. Feltűnő, de hát istenem, akkor mi van? Ne érdekeljen ki mit gondol az utcán rólad.
2014. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól van, csak mert én még nem láttam soha embereket ilyennel a fejükön, viszont most csak ilyenem van, mert a fülhallgatóm tönkrement.
2014. aug. 19. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én itt Pesten sok ilyet látok, szerintem a kutyát nem érdekli. Sok lánynak kifejezetten jól áll, ha megvan hozzá a stílusuk.
2014. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ne foglalkozz mások véleményével bár szerintem aki egy ilyen dolgot gáznak talál rajtad akkor az magába keresse a hibát.
2014. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért gondolkoztam el, mert egyébként nem ez a tipikus farmer+póló+tornacsukás lány vagyok, hanem szeretek csinos egyberuhát, szoknyát, magassarkút stb. hordani, és ezekhez viszont már kicsit furán néz ki egy fejhallgató, vagy nem?
2014. aug. 19. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én specko a kondiba láttam ma 1 csajon , semmi véleményem nem volt róla akkor és most sincs :D , ö ugy hallgatja , jobban dübörög a zene, ami jó :D
2014. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a fejhallgató kíméletesebb a fülnek, mert a koponyacsontok is részt vesznek a hang átadásában, így nem terhelik le annyira a csillókat a belső fülben. Úgyhogy fejhallgatóval később kezd el romlani a hallásod, mint fülbedugós fülhallgatóval.
2014. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, inkább néz ki jól, mint rosszul
2014. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokan mászkálnak ilyennel, nincs ezzel semmi baj.

Én jobban szeretem a kis dugaszt, de ettől még nem gáz a fejhallgató.

2014. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem gáz! Itt is van ilyen, és senkit sem zavar!
2014. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!